Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Milyen minőségű egy eredeti...

Milyen minőségű egy eredeti Barbie ház?

Figyelt kérdés

Nézegettük a kislányomnak a Barbie házakat, de a képek alapján rettentő bóvlinak tűnnek aranyárban. Műanyagok tömkelege felmatricázva. Némelyik ház 40-50 ezer forint...

Én látom rosszul, vagy tényleg ilyen túlárazott műanyag az egész?



2018. nov. 22. 07:25
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
NEm emlékeszem már, anno mennyiért vettük, de a sógornőm most 27 és 25 éves lányai meg az én 21 évesem is évekig nyúzták, és most a két éves unokája használja. Bírja a strapát.
2018. nov. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Talán a 20 évvel ezelőtt gyártott játékok jobb minőségűek voltak. Sajnos ez ma nem mondható el, szinte minden bóvli.
2018. nov. 22. 08:07
 3/10 anonim ***** válasza:
41%

mi szoktunk a gyerekekkel és a szülőkkel együtt házat készíteni. Nagyon-nagyon jó visszhangja van - mondják a szülők, nagyon szeretik a gyerekek, és elmélyülten sokat játszanak vele. És külön nagy érték a gyerek szemében, hogy apával-anyával együtt hozták létre. Az árról nem is beszélek.

[link]

[link]


Ma gyakori, hogy a gyerekeknek "felnőtthiányuk" van, mindent megkapnak a szülőktől, csak az odaadó figyelmet nem. Pedig végtelenül hálásak az ilyen együtt-dolgozásért. És meglátható, a friss képzeletükkel milyen sok ötletük van! Sokat tanulhatunk tőlük mi, akik nagyon rászoktunk a gyors és kész dolgokra.

2018. nov. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Mi vettünk szülinapra és műtét utáni ajándék volt Barbie Mattel álomházat 110 ezer volt. Igazi Barbie mániás 4 éves lányomnak azóta napi használatban van, fél éve kb. Semmi hibája nincs, matricás is fent vannak műanyag sem tört el.
2018. nov. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

#3 Én kreatív gyerek voltam, még szülő sem kellett, magamtól készültek a házak az üres tejesdobozokból meg hasonlókból otthon. Mármint nyilván segítséggel, de én igényeltem. :)

De lehet, hogy a felnőttek agyon dicsérték, meg én is szerettem nyilván, szóval megvolt a "jó visszhang", ahogy írod, de mégis baromira irigy voltam, mikor hozta a gazdagabb ovistárs a barbiházat, lifttel meg toronyórával és lánccal... cuki-cuki, de mégsem ugyanaz.

És elhiheted, hogyha az általad emlegetett elmélyült gyerekek elé pakolnák a csili barbiházat, ők is elhajítanák a kartoncsodákat. :) Mert a gyerek ilyen.

2018. nov. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
5 nem értek veled egyet, mert minden gyerek eredendően kreatív, alkotó és vannak nevelői lépések amelyekkel ezt el lehet rontani, de mindegy - rohadtul elegem van a gyakoriból és lepontozásaitokból. Vegyétek meg a szar műanyag, giccses játékot és ne törődjetek azokkal, amiket pedagógiai szempontokból írtam.
2018. nov. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi vettünk Mattel barbie házat a lányomnak,olyan 30 ezer volt akciósan. 4 évesen kapta,de még most 7 évesen is használja,semmi baja,és nagyon szereti.


[link]

2018. nov. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, nem értem, ki pontozgatja le a válaszadókat...

A saját készítésű ház ötlete kiváló és teljes mértékben egyet értek 😊

2018. nov. 23. 12:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha a saját készítésű kell, miért is nézegetted a lánynak???
2018. nov. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem azt írtam, hogy saját készítésű kell, hanem azt, hogy nagyon jó ötlet :)

Simán el tudok képzelni egy ilyen házépítgetős délután a lányaimmal.

2018. nov. 23. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!