Az IKEA-s forgót hogyan szereltétek fel a kiságy felé?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra a felhős plüss forgóra, de amúgy meg mindegy melyik, mert egyiket sem tudom, hogy kellene feltenni. Vagyis kellene hozzá valami állvány vagy micsoda, de úgy tudom, az IKEA-ban nincs, és eddig még az interneten sem találtam olyat, amit külön lehetne venni a forgó nélkül. Valakinek valami ötlete? Kíváncsi vagyok, mások hogyan oldották meg. Esetleg valahonnan lehet olcsóbban venni hozzá állványt?

2019. jan. 13. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Remélem még nem vettétek meg. A forgótól nem tudod majd a babát betenni az ágyba.
2019. jan. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%

Nekem sikerült kifognom a bolhapiacon egy tartót,ami forgott,de hiányoztak róla a figurák.

Ilyet:

[link]


De láttam már baldachintartó vason; kiságy mellé állított állólámpa olvasólámpa részén, tetőtéri lakásban ferde mennyezetbe fúrt kampón.

Szerintem nézegesd vaterán,jófogáson vagy írd ki adásvételi csoportokba, hátha valakinek van,csak eddig nem jutott eszébe eladni!

2019. jan. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%

Nekem van másik forgón így annak a vázára tettem fel.

Nézd meg hátha használtan olcsón tudsz venni egy forgót.

2019. jan. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan nem ikeas van, hanem a nagy gyerekek korforgojat akartam hasznalni a picinek is, de az allvany az evek soran elveszett.

Ebay-rol rendeltem kulon allvany, szerintem lehet talalni olyat is, amit szallitanak Magyarorszagra. Annyi, hogy felhuzhatos volt a zenelos resze, hamar lejart, de talaltam olyat abbol is, ami elemes.

Mindjart megkeresem es megmutatom.

2019. jan. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Megtalaltam, ez az:

[link]

A zenelo aljan kampo van, az forog. Oda akasztottam fel a sajatunkat, forog rendesen, meg minden. De akar sajat figurakat is lehet kesziteni a tartora.


Es ilyen az elemes zenelo, bar amit adnak az allvanyhoz, az is aranyos dallam, csak ugye fel kell huzni idonkent.

2019. jan. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A link lemaradt.

[link]

2019. jan. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekünk polc van a kiságy felett és damillal rögzítette a férjem és ugy van felette, de a pelenkázó fölé is tettünk .

Nem kellett hozzá állvány, nem forog magától de ez nem is az a típus. Olyan forgós állványos nekünk nincsen, hanem a kiságy szélén van projektoros vetítő ami a plafonra vetíti a forgó izéket :) Arra alszik el a bébi.

2019. jan. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


De, megvettem, mert nagyon tetszett, és már csak 2-3 darab volt.


Szerintem marad ez a damilos megoldás, bár még azt sem tudom, hová kerül az ágy, mert nem sok hely van. Ha a szekrény elé, akkor annak a felső ajtaját ki lehet nyitni, és arra ráakasztani. Vagy ha nem, akkor tényleg szerezni kell valami állványt vagy akármit, amire rá lehet akasztani.

2019. jan. 18. 18:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Én vagyok a damilos :) nem bonyolult tenyleg, a legvekonyabb furoszarral fúrt egy pici lyukat a férjem,bele a legkisebb tipli és egy fehér kis kampos végű csavar szeruseg. Rá az átlátszó damil, és alig látszik honnan is lóg.
2019. jan. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát igen, tényleg nem bonyolult, bár nekem eszemben sem lett volna szerintem így csinálni. Az a baj, hogy a lakás és így a bútorok sem a mieink, ideiglenesen lakunk itt, még ha én ennek nem is nagyon örülök. Így még csak nem is nyúlhatunk semmihez, átrendezni sem tudjuk, mert egyszerűen nincs hely... :/ Szóval ezért nem tudom, hogy csináljam.
2019. jan. 19. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!