Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ti mikor vettetek emeletes agyat?

Ti mikor vettetek emeletes agyat?

Figyelt kérdés
Hany eves volt a nagy es mennyi a kicsi?

2019. máj. 13. 08:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
35%
Az elsö vagyok, a gyerek úgy esett le, hogy félálomban akart WC-re menni, csak elfelejtette álmában, hogy fönt van és egyszerüen lelépett róla. Hiába van körbekerítve, azért valahol csak le kell tudnia jönni a gyereknek, ha valamiért kellene neki. És igen sok esetben vagy nem ébred fel teljesen, vagy félig még álmodik és ezért történnek balesetek.
2019. máj. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
39%

9!


De volt. Nem ugráltam soha az ágyon. Eleve féltem felmászni is, nagyon erős teriszonyom volt mindig is. Nem tudom hogy estem le, de nagyon sokszor sikerült megoldanom. A létráról is estem le párszor. Amúgy nem, nem szerettem maszokazni se soha. 2. voltam.

2019. máj. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
54%

Kb 10 éves voltam, mikor apam csinált nekem emeletes ágyat. Imádtam, soha nem estem le róla, volt leesésgátlója is.

A fiam 6 éves, de már nagyon mondja, így majd apósom fogja összerakni neki az ágyat a nyáron. Nem lesz magas, inkább magasított ágynak mondanám, kb 1,5m lesz a magassága, alá még bőven befér a kicsi rácsos ágya is, később pedig a kiságya. Érdekes, hogy mennyien ellenzik, pedig kis odafigyeléssel el lehet kerulni a bajt. Nekem apukamek anno matracot tettek oda ahol le tudok jonni, ha esetleg leesnék éjjel, szerintem mi is ezt tesszük majd a nagynál.

2019. máj. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
37%
Nálunk is ismerősé úgy esett le, hogy inni akart éjjel és félálomban nem talàlta el a lètràt. Nem kicsi volt már.
2019. máj. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Bátyám 5 éves volt és 3, amikor kapott egy magasított ágyat, nekem kiságyam volt, az volt betéve alá. A sarokban volt, körbe pedig matraccal volt kirakva, de sosem esett le a tesóm. Nappal mindketten fent voltunk, vagy kijjebb húztuk az én ágyamat és bunkert építettünk alá.

Mi szerettük nagyon, 14 és 12 évesek voltunk, amikor külön szobába lettünk.

2019. máj. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk csak ideiglenesen volt(5 és 3 évesnek)de soha többet.Nem az alvás miatt,hanem mert a 3 éves nappal is fel akart mászni,és még nem volt olyan szófogadó.Nem volt veszélyérzete.Én nem idegeskedek többet emiatt,h leesnek,nem esnek le.Az 5 évesnek alvásra jó volt,de sajnos nem tudok ott lenni mindenhol,főleg,h lett 3.gyerek is.
2019. máj. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
66%

Én 4-5 voltam, tesóm aludt fent, ő 6-7 éves volt akkor. Soha nem esett le senki, mindketten túléltük.

Bár szerintem egy 6 éves gyerek előbb töri össze magát a jászótéren mint otthon az agyról leesve. Jól körbe kell keríteni a fenti részt, hogy ne tudjon legurulni. Ha a létráról csúszna le a lába, akkor pedig nem is tud túl nagyot esni.

2019. máj. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!