Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ti kizárólag bababútort...

Ti kizárólag bababútort vesztek vagy vettetek újszülött babanak?

Figyelt kérdés
Illetve úgy ertem hogy egy baba üzletben egy szekreny pl 50ezer ft tol kezdodik vagy a felett, es pl a jyskben meg egyeb bútor üzletben jóval kevesebb akár a fele. Legalabbis nálunk Romániában. Van valami különbség a baba üzletből vett bútor es mas üzletből vettnek? A szekrényre gondolok esetleg komódra,vagy csak annyi hogy fel vannak matricázva vagy esetleg színesek?
2018. szept. 9. 15:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

Gyerekesek, így sokat el lehet értük kérni, ennyi.

Semmi gyerek bútort nem vettűnk, a kiságyat is kölcsön kaptuk

2018. szept. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem találtunk olyat ami tetszett volna, így a szekrényt a férjem megtervezte (ő építészmérnök) és megcsinaltattuk. Pelenkazot nem vettünk, egy sima komodot választottunk és a tetejére tettünk egy pelenkazolapot.
2018. szept. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Kisagyat vettem es pelenkazot, ami kifejezetten bababutor es szettben van. Lett volna hozza komod es szekreny is, de a komod kicsi volt (rovid fiokok es nem eleg mely sem), a szekreny pedig szinte hasznalhatatlan a babaruhakhoz, ugyanis nagyreszt akasztos reszbol allt, amit babaruhakhoz nem tudok kihasznalni.

Csak azert nem fogom megvenni, mert szettben van, ha nekunk nem praktikus.

Szinben es stilusban passzolo butort vettem, de nem kifejezetten bababutor, mennek egymashoz.

2018. szept. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ikeaban vettünk gyerekbútort. Szóval nem bababoltban, de bababútort.
2018. szept. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy kezdődik egy termék neve, hogy baba- vagy gyermek-, akkor általában 50%-kal drágább is. A funkció a lényeg. Ha nektek megfelelő, nem kell pont bababútornak lennie.
2018. szept. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Igen, én is ezt tapasztalom Írországban. A bababoltokban kapható szekrények sokszorannyiba kerülnek mint bármelyik másik, viszont minőségben nem jobbak.

Mi csak ágyat és pelenkázót vettünk ami bababútor (bár ezt sem újonnan, tökéletes állapotú, de használt), szekrényt pedig rendes bútor boltban.

2018. szept. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kéz alól vettem Tody zoo bútort (kiságy, polcos szekrény, pelenkázófeltétes komód-55e)

Ezek olyanok,amik nem tűnnek gyerekbútornak később( kiságy az kivétel ;) )

Hozzá még egy fiókos komódot ami színben illik épp a Jysk-ből

2018. szept. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mi potom összegekért rendeztük be a szobát.

A kiságyon és a pelenkázón kívül semmi sem gyerekosztályos bútor. Nem is volt rá igényünk. Főleg nem valami állat mintás dekorral.. :)


Újonnan vettünk egy egyszerű komódot az ikeában és egy 3000,-os “Albert” fa polcos állványt vagy hogy hívják. Ezen felül 15.000ért szereztünk egy bútor csomagot amiben volt használt gyerek rácsos ágy, Ikea pelenkázó és még matrac is az ágyba. És kitűnő állapotban mind.

2018. szept. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

7-es vagyok

Hál Istennek nem volt matricázott amit vettünk 😅

2018. szept. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Babaágyat vettünk és pelenkázó komódot. De ruhásszekrénynek nem a hozzá tartozót vettük meg, hanem egy színben és stílusban egyező, nagyméretű gardróbszekrényt. Két gyerek ruháis is elnyeli. De egyik sem gyerekmintás vagy matricázott.
2018. szept. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!