Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba

A kérdés

100x45 vagy 50cm kiságy kapható valahol?

máj. 22. 12:33  Privát üzenet  

A válaszok
babaöböl? 95*45ösek általában.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont máj. 22. 12:38 Privát üzenet
Lilibel babaöböl 90x50cm, lehet venni hozza felteheto 4. oldalt, es akkor pont olyan, mint egy normal kisagy.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont máj. 22. 12:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Gondoltam én is erre, csak ezek alacsonyabbak mint a kiságyak, nagyon lent van a gyerek, szülés után nem nagyon ment a mélyre behajolás. Ilyen méretű kellene, csak kiságy magasságú. Használtan láttam 1-2 -t, de már mind elkeltek.

# 3/5Időpont máj. 22. 14:58 Privát üzenet
piroska és a farkas nevű felhasználó válasza:

A babaöbölben àllítható a fekvőfelület magassàga, legalàbbis a mienknél. De egy 90x45- ös méretnél szerintem max 3 - 3,5 hónapos korig szàmolj, utàna több hely kell a babànak.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont máj. 22. 16:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ha legmagasabbra állítom is alacsonyabban van, mint a normál kiságy, nagy a különbség. Lehet levágatok a kiságyból olyan. Egyik gyerekkel sem használtuk ki a kiságyat, fél éves koruktól velünk aludtak, szerintem itt sem lesz másképp, ezért elég egy kisebb is, na meg a mi szobánkban lenne a kiságy, a pelenkázó. Mire már nem kell majd a pelenkázó olyan 9- hónaposan már az ágyon is átpelenkázom már, akkor ha mégis kell nagyobb kiságy, a pelenkázó és a kis kiságy helyzetet majd beférn

# 5/5Időpont máj. 22. 19:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A babaágyra szerelhetek lehajtható rácsos fedőt?
Babaöböl vagy babafészek, vagy esetleg saját kiságy külön szobában?
Ha ilyen mű virágfal mellé kerül a kiságy, mennyi az esélye, hogy leszaggatja a kisbaba?
Baldachin a kiságy fölé? Csak dísz vagy értelme is van?
Kiságy a tévé mellé közvetlenül? Nagyon eretnek gondolat?
Bababiztos festék, ami nem árt az egészségre - OBI-ban kapható? Milyen márkát ajánlotok a kiságy lefestésére?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babaszoba, gyerekszoba rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!