Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba

A kérdés

Egy ilyen ágy meddig "vállalható" egy fiú számára?

Nagyon tetszik ez az ágy nekem és a 2 éve skisfiamnak is, de félek, hogy pár év múlva ciki lesz neki a kis barátai előtt egy ilyen kisvonatos ágy. Szerintetek ez meddig lesz neki jó?

[link]

máj. 27. 15:52  Privát üzenet  

A válaszok
Fiamnak ilyen van de kisvonat nélkül. Most 12 évesen is jó

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont máj. 27. 15:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A formája szerintem is szuper, de a kisvonat nem olyan "dedós" egy 6-8 évesnek?

# 2/8Időpont máj. 27. 16:03 Privát üzenet

Eleve nem vennék 85 ezerért MDF ágyat.

De szerintem olyan 6-8 éves koráig jó lehet.

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont máj. 27. 16:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ha jobban tetszik itt a fenyő változat:

[link]

# 4/8Időpont máj. 27. 16:07 Privát üzenet
A fenyő sokkal jobban néz ki csak nem szívecskékkel egy kisfiúnak. Szerintem 10 éves korig ez simán vállalható.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont máj. 27. 16:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

igen tudom, lehet kérni szvecskéset meg vonatosat is.

# 6/8Időpont máj. 27. 16:21 Privát üzenet
Mérete szerint akár tinédzserkoráig is jó lehet. A vonatokat meg le lehet takarni kis barkácsolással, ha éppen ciki. Nekem nem lett volna az, egész gyerekkoromban vonatmániás voltam.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont máj. 27. 16:41 Privát üzenet
szerintem teljesen jó, még csak 2 éves, sokáig fogjátok tudni használni

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont máj. 27. 17:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Adnátok a gyereketeknek olyan keresztnevet, ami minden magyarul beszélő ember számára értelmes, mert növény, állat, fogalom, stb. neve?
Melyik a legjobb szunyog illetve kullancs riasztó spray a babák számára?
Előző terhességnél Anti-D ellenanyag termelődött a véremben. Van valaki hasonló helyzetben? Vállalható így újabb terhesség?
Egy kb 2005 körüli, második generációs Audi A3 2. 0 tdi vállalható a fenntartást illetően egy átlag ember számára?
Nemsokára nagynéni leszek, és szeretnék valami ajándékot adni majd a baba számára. Eddig a zenélő-forgó az egyik legszimpatikusabb, az mennyire közkedvelt ajándék? És mennyire jó...
A fideszesek számára mi vállalható az elmúlt másfél évből?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babaszoba, gyerekszoba rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!