Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Nemsokára nagynéni leszek, és...

Nemsokára nagynéni leszek, és szeretnék valami ajándékot adni majd a baba számára. Eddig a zenélő-forgó az egyik legszimpatikusabb, az mennyire közkedvelt ajándék? És mennyire jó egy újszülött számára? Nem igazán vagyok otthon a gyerek-témában.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 24. 23:17
 1/7 Bella169 ***** válasza:

Elég közkedvelt ajándék. Érdeklődd meg hogy nem jelezte e már más hogy ezt venne.

Szerintem nagyon hasznos. a kislányom a mai napig arra alszik el. 8 hónapos.

Érdemes olyat venni ami elemes, és gombnyomásra zenél, hogy ne kelljen a szülőknek kétpercenként bemenni felhúzni.

A miénk pl 3 dallamot tud. 10 percig játszik egy dalt (egy gombnyomással)

Mióta hasra tud fordulni a kislányom ő maga választ néha dallamot. :)

2016. ápr. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyelőre még nem nagyon tudnak róla a rokonok (a kérdésben egy kicsit rosszul fogalmaztam, elég sokára van még a nagynéniségem :/ ), viszont a család elég nagy, így nagy az esélye, hogy valakinek eszébe fog jutni...
2016. ápr. 25. 00:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg pihenőszék? :)
2016. ápr. 25. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Szia!

Én unoka öcsémnek vettem egy hatalmas nagy plüssmacit, mikor megszületett, azóta is az a kedvence neki! :)

Érdemes lehet ilyeneket venni!

De bármit megvehetsz neki, nagykorára pedig tudni fogja, hogy ezt tőled kapja, és soha nem dobja el/ki. :)

15/L

2016. ápr. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Zenelo forgo hasznos, szeretik, jo otlet
2016. ápr. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2016. ápr. 25. 18:50
 7/7 anonim válasza:
100%

Hali! Most láttam meg csak a kérdést, bocsi hogy ennyivel később írok.

Szerintem mindegy, milyen játékot veszel neki, a vele töltött idő fontosabb,és pótolhatatlan. Én már 12 éve vagyok nagynéni, az unokahúgommal nagyon jó a kapcsolatom, minden nap nem, de minden héten találkozok vele, és hetente velem tölt egy egész napot. A tesóm és felesége /nagybátyja a kislánynak/ mindig visznek valami ajándékot neki, de annyira nincs jóba velük, mivel nem is foglalkoznak vele (kb. havonta találkoznak 2x), de ő sem kötődik hozzájuk. Amikor meg velem találkozik, odarohan hozzám, és megölel, úgy hogy szinte felborít.:D

Tehát, nem az ajándék teszi az embert.

És előre gratulálok, tölts vele rengeteg időt majd! :)

2016. jún. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!