Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Legyen egy szobában a baba a...

Legyen egy szobában a baba a 3 évessel, mert a férjem saját szobát akar?

Figyelt kérdés

Azért vettünk nappali +3 szobás lakást, hogy legyen nekünk szobánk plusz két gyerekszoba. A lányom kapott egy szobát, a férjem az üreset pedig elfoglalta dolgozószoba címen, bár alig dolgozik benne, játszik, tévét néz.

Hamarosan születik a tesó, erre nem akar kiköltözni onnan, azt mondja a gyereksírás elől kell neki privát szféra, legyen együtt a két kislány.

Na a gyereksírás eddig nem jutott eszébe? Ő is akart még gyereket, elnéztem, hogy munka után biztos fáradt és bezárkózik pihenni, de a délutáni sziesztához biztosítsunk egy nagy, teraszos szobát? A nagylány nemrég lett ovis, épp hiányzik majd neki egy éjjel kelő újszülött.

A férjem a saját hálónkba nem akar gyereket tenni, valószínűleg akkor átmennék aludni hozzájuk. A naggyal is együtt aludtam, legyenek egy szobában, és ahogy anyós mondta, szokják egymást? Aztán ha nagyobbak lesznek majd meglátjuk.


2019. máj. 28. 12:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%
Igazi APA alapanyag, gratula hozzá!
2019. máj. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
95%
Na, ezek alapján lesz 2 kicsi gyereked és egy kamaszfiad 👍
2019. máj. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy nem vagy egyedül ezzel a problémával, több ismerősömtől is hallottam, hogy q...fontos volt apucinak a dolgozószoba, mert ígymegúgy, de az fel sem merül, hogy a feleségnek is járna akkor egy külön szoba. Aztán mikor a feleség is visszamegy dolgozni, akkor előáll az az érdekes helyzet, hogy apucinak van egy dolgozószobája külön, anyucinak meg nincs, pedig ugyanúgy dolgozik (sokszor pont ő az, aki otthonról!), és hát ki lehet találni, hogy ki szerint teljesen igazságos ez így. Aztán persze az a vége, hogy apa valahogy ottfelejti magát, meg zárja, meg nem lehet oda csak úgy bemnenni, meg leordítja a gyerek fejét, ha csak benéz az ajtón... Nyilván a Nagy Fontos Munkája zajlik a dolgozószobában, ezek a férjek úgy viselkednek, mintha minimum hadititkokat őriznének odabenn, holott nyilván a gépük böngészési előzményeit nem kéne látni senkinek.. szörnyű, hogy ennyi felnövetlen férfi van.
2019. máj. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
93%

Farokverő szoba🤣🤣🤣

Mennyit foglalkozik a meglévő gyerekkel?? Szép is az, mikor szeretne gyereket, de csak neked, mert őt meg zavarja és elvonult.

2019. máj. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
91%

Nem értem a párodat. Egy szülő elsősorban nem a gyerekeit kényelmét teszi maga elé? Nem az a fontos, hogy az biztosítva legyen számukra a szükséges? Aztán, ha az megvan, jöhetnek az ilyen úri huncutságok, mint a férfibarlag meg moziszoba.

Anyós is kva jófej, hogy adja alá a lovat.

Én ezt nem hagynám amúgy. Majd még három szoba lesz, ahová elvonulhat előlünk... meg a kicsifszom.

2019. máj. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Hát az a másik, hogy amióta terhes lettem ráadásul táppénzre jöttem, őt pedig áthelyezték felelősségteljesebb munkakörbe, stresszes lett, alig akar beszélgetni, csak lefekszik és játszik a telefonján.

Szerintem egy percet nem dolgozott a dolgozószobájában, ellenben én szoktam dolgozni laptopról - de én se dolgoztam bent sosem. Aztán majd ha elkezdenék itthonról könyvelni, gondolom nem akarja átadni a féltett gépét a gamer felszerelésével.

2019. máj. 28. 14:21
 17/21 anonim ***** válasza:
91%
Ohhh, lesz ott valaki más is, nem csak a gamercucc...
2019. máj. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy meg biztos nem tennék össze egy 3 éves egy újszülöttel. Nem csak amiatt hogy nem hagyja aludni este a kicsi a nagyot, hanem mert egy 3 éves csinál olyan dolgokat ami veszélyes lehet a picire nézve. Tudom miről beszélek,van egy 3 évesem és egy 6 hónaposom. Kedvességből megkinálja a nagy a kicsit a kajájából, vagy rádobja a peluskát véletlenül a fejére, esetleg olyat tesz az ágyába ami fulladást okoz, és még sorolhatnám. Nyilván nem szándékosan csinálja, de résen kell lenni. Én idegbajt kapnék ha egy szobában lennének.
2019. máj. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
32%
Sitty-sutty lenne egy saját szobája. A gépe és a tv-je után mehetne egy kanapé is. Ott nyugodtan lazulhat, te meg aludj a bébivel amíg kell.
2019. máj. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
91%
Jó egy parasztot sikerült kifognod, ráadásul szülsz neki kettő gyereket is.... És mikor a második gyereket terveztétek, nem volt erről szó? Hogy mi lesz a dolgozó szobájával? Mert ha akkor is ezt mondta hogy az marad neki, akkor eleve nem hogy második gyereket vállalok vele, de elgondolkodtam volna a váláson is. Nem tudom erre a kérdésre mit lehet válaszolni. Nyilván ha nincs más megoldás akkor egy szobába teszik a gyerekeket. De gondolj már kicsit bele, nálatok van lehetőség másik gyerek szobára, majd mit fog hozzá szólni a nagyobbik gyereked, ha látja hogy az apja ilyen önző? A gyerekek nem buták. Le fogják majd később szűrni hogy a drága apukanak fontosabb a nyugi szoba minthogy nekik legyen külön szobájuk. És előbb utóbb úgyis igényelni fogják a külön szobát.
2019. máj. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!