Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki nincs jo viszonyban a...

Aki nincs jo viszonyban a testverevel, az akar (t) a sajat gyerekenek testvert?

Figyelt kérdés
2018. máj. 7. 15:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Gyerekkoromban nem igazán voltam jóban a tesómmal. Felnőtt fejjel volt néhány jó évünk, amikor egész közel kerültünk egymáshoz, de ez is megromlott egy elég csúnya konfliktus után.

Én világ életemben úgy éreztem, hogy csak 1 gyereket szeretnék.... És fiatalabb koromban, amikor még együtt éltünk, akkor meg is fogalmazódott bennem párszor, hogy ez őmiatta van.

2018. máj. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

Igen. Attol hogy mi nem vagyunk joba nem jelenti azt hogy a gyerekeim se lesznek majd jo testverek

Amugy ez nagyreszt a szulo felelossege es nevelese

2018. máj. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nalunk sok konfliktus van abbol, hogy tobb testver leven senki nem kapott lakast vagy segitseget a tanulashoz. Igaz igy is sok tamogatast kaptunk..de ugyanugy szivunk mindannyian. Az egyikunk dolgozik ejjel nappal hogy a tovabbtanulasat finanszorozza es lakasra gyujtson. A masik 40 negyzetmeteres alberletre fizet ki milliokat evente. Parjaval mindenkinek ugy kellett bujkalni a szuloi hazban, mennyire gaz mar ott egyutt lenni..? Csomoszor meg sem engedtek h odahozzam a baratomat, ezert 21 evesen volt eloszor kapcsolatom.

Eskuvot masoknak orommel szerveznek a szulei, nalunk a leg fapadosabb semmilyen volt, mert nem akartuk oket terhelni a koltsegekkel igy h tobb gyerek van.


Erre mondhattok barmit, igy van.

2018. máj. 7. 17:24
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem!
2018. máj. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Több okból nem lesz testvére a fiamnak.

Ez az egyik.

(sem egészségügyi, sem anygi oka nincs)

2018. máj. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Én is nagyon vívódok. Nem szeretnék testvért (mert nem vagyok jóban vele), ugyanakkor férjem nagyon szeretne (imádják egymást a bátyjával együtt) és nyilván boldoggá szeretném tenni.

Szóval nem tudom. :(

2018. máj. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi jó testvérek voltunk gyereknek. Most felnőtt fejjel nem vagyunk rosszban,de túl jóban sem. Ő más világ,mint én. Sokszor éreztem,hogy kivételeznek vele,mert ő érzékenyebb,mint én, ez sokszor rosszul esett. Férjem az egész családjával rosszban van főleg a testvérével.De nem ezért nem akarunk 2. gyermeket,egészségügyi ok nálam és mindig egy gyerek volt nekem és a férjemnek is a fejében. Szóval semmi köze a testvéri viszonyokhoz.
2018. máj. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én nem vagyok se jobban se rosszban testvéremel,de attol még van 3 gyerekem.
2018. máj. 8. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A mai vilagban az egy gyereknek se igazan lehet venni lakast.. orul az ember ha sajatot ossze tud kaparni
2018. máj. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mi hárman vagyunk, én a középső.

Gyerekkoromban jó testvérek voltunk. Rengeteget játszottunk, de civakodtunk is rendesen.

Egyikükkel sem vagyok olyan hűűdenagyon jóban, de veszekedés sincs. Nagyon más világban élnek, a személyiségünk nem illik össze.

Bennem nem hagyott ilyen nyomot ez az osztozás, mint benned, Kérdező. Volt, hogy nélkülöznünk kellett, ez tény, de nem hibáztatom érte a testvéreimet.

Két gyerkőcöt tervezünk, kis korkülönbséggel.

2018. máj. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!