Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Az új cumisüveggel és cumival,...

Az új cumisüveggel és cumival, bimbóvédővel mit kell csinálni első használat előtt?

Figyelt kérdés
Mármint elég gőzstrelizálni, vagy ki kell forralnom ( ha igen, kell vadi új lábos)? Vagy szivacs es mosogatószerrel elég elmosni? És elég egy cumisüveg a kórházba?

2019. jún. 8. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Én forró vízbe főztem ki biztos ami biztos alapon. Nem kell új edény. Kórházba minimum kettő vigyél, hogyha mondjuk nem tudod valamiért gyorsan fertőtleníteni legyen másik.
2019. jún. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
Én gőzsterilizáltam, de elég sokáig. Szerintem jobb, ha két cumisüveget viszel, bár ehhez annyira nem értek, nekem nem volt szükségem rá.
2019. jún. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mosogatószeres szivaccsal elmostam, mikros sterilizálóban fertőtlenítettem. Szerintem neked is elég mosogatás után a gőzsterilizálás. Mikor a kórházban voltam, nem indult el a tejem, kaptam pótlásnak tápszert, nagyon bénán tudtam csészével itatni, úgyhogy én tuti legközelebb nemhogy kettő cumisüveget viszek, de viszek szivacsot, mosogatószert és mikros sterilizálót is.
2019. jún. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!