Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba

A kérdés

Az új cumisüveggel és cumival, bimbóvédővel mit kell csinálni első használat előtt?

Mármint elég gőzstrelizálni, vagy ki kell forralnom ( ha igen, kell vadi új lábos)? Vagy szivacs es mosogatószerrel elég elmosni? És elég egy cumisüveg a kórházba?

Keress kérdéseket hasonló témákban: cumi, cumisüveg

jún. 8. 10:21  Privát üzenet  

A válaszok
Én forró vízbe főztem ki biztos ami biztos alapon. Nem kell új edény. Kórházba minimum kettő vigyél, hogyha mondjuk nem tudod valamiért gyorsan fertőtleníteni legyen másik.

A válasz 61%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jún. 8. 10:40 Privát üzenet
Én gőzsterilizáltam, de elég sokáig. Szerintem jobb, ha két cumisüveget viszel, bár ehhez annyira nem értek, nekem nem volt szükségem rá.

A válasz 61%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jún. 8. 11:48 Privát üzenet
Mosogatószeres szivaccsal elmostam, mikros sterilizálóban fertőtlenítettem. Szerintem neked is elég mosogatás után a gőzsterilizálás. Mikor a kórházban voltam, nem indult el a tejem, kaptam pótlásnak tápszert, nagyon bénán tudtam csészével itatni, úgyhogy én tuti legközelebb nemhogy kettő cumisüveget viszek, de viszek szivacsot, mosogatószert és mikros sterilizálót is.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jún. 8. 13:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A babatartó szivacsot a kádba mivel mossam ki elsö használat elött?
Még csomagban levő cumit ki kell mosni/fertőtleníteni első használat előtt?
Első használat előtt mindenképpen szükséges a cumik, cumisüvegek kifőzése, vagy ugyanolyan jó, ha Chicco sterilizáló folyadékba teszem őket?
Tetra kifogót és pelust jó ha kézzel mosom ki első használat előtt?
Ti mivel fertőtlenítettétek első használat előtt a csörgőket, rágókákat, egyéb játékokat, amit a szájába vehet a baba?
Medela itatópoharat ki kell forrázni első használat előtt?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babaszoba, gyerekszoba rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!