Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Vihetem tengervízbe a 3...

Vihetem tengervízbe a 3 évesemet ha horzsolása van ami még nedvedzik?!

Figyelt kérdés

Holnap mennénk horvátba nyaralni és sikerült pár napja egy sebet szereznie a kislányomnak,amit ma ismét lezúzott. Jelenleg gennyezik. Mit tudok vele csinálni, hgy előbb hegesedjen vgy ugyis mindegy mert a vízbe leázik, márha megmarad benne, mert gondolom csípni fogja. :((

Esetleg vkinek tapasztalata, tanácsa?!

Sebhintőpor, betadin, vízálló ragasztó stb.?!...



2019. júl. 31. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Mindenképpen fertőtlenítsétek többször (Betadine/Octenisept stb.)! A vízálló kötés jól jöhet. Baja a sebnek nem lesz a sós vízben, de sajnos csípheti.
2019. júl. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha holnap mentek, akkor addig Bepanten plus-al kenegesd neki. Ott meg nyugodtan engedd vizbe, mert a tengerviz jot fog tenni neki! Ne kösd be, elöször lehet, hogy csipni fogja, de utana abbamarad es hamarabb begyogyul!
2019. júl. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
Annyira nem sós Horvátban a tenger, hogy csipné a sebet.
2019. júl. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vinni viheted, csak lehet az elején csípni fogja. Betadinozd vízálló kötés nem muszáj, mivel jót tesz a sebnek a sós víz. Így hamarabb begyógyul. De ha nagyon csípi tegyél rá.
2019. júl. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Neogranormon!! Tavaly lányom így járt és sajnos csípte horváthban a tenger. De a neogranormon 1-2 nap alatt helyre tette neki.
2019. júl. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bevittem és tényleg szépen megyogyult. A leragasztás, nem volt jó ötlet, beleszáradt pár óra alatt, egy szenvedés volt leszedni
2019. aug. 20. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!