Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 2 hetes babám folyton sír...

Évi.e kérdése:

2 hetes babám folyton sír szopizás után. Valószínűleg nagyon hasfájós? Sokszor próbálok kevesebbet adni neki, hogy ne terhelje meg annyira a kis gyomrát.

Figyelt kérdés
Tudtok valami biztos megoldást? Espumisant használunk. Minden etetésnél adok neki, de így sincs meg a várt hatás. N@gyon kétségbe vagyok esve, hogy soha nem múlik el, és nem tudom megynugtatni sem. Sagitsetek!?

2019. aug. 9. 22:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Valami olyat eszel, amit nem bír a gyomra. Az enyémnek pl a gyülölcslétől fájt a hasa.


Büfizeteted minden étkezés után?

2019. aug. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
Lehet kinevettek de én hajszárítóval melegítettem a kis pocakját és nagyon is bevált ;) csak egy tanács a sok közül
2019. aug. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Vegig probalhatod az összes csodaszert(infavol gripe water stb) hatha segit es ti lesztek az 1 a 10bol. De sajna a szomru igazság h az ido oldja meg. Örökké nem tart nyugi csak néhány hét. Annyit tudsz tenni h bofiztesd meg jól meg probald kicsit tornaztatni és igy kijonnek a gazok alul felül. És oleld magadhoz. Nem biztos hogy igy nem fog fajni neki de te ott leszel neki. Nehéz nagyon nehez de fep a fejjel jobb lesz ez.
2019. aug. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
38%

Mennyire gyakran szoptatod? 2 óra minimum legyen közte! Különben csak a híg, vízszerű cukros előtejet szopja ki, ami hasfájást okozhat!


Tornáztathatod nagyon óvatosan, a lányom szerette, nagyokat pukizott tőle:hátára fekteted, és feltolod a lábait a hasához.


Jó a hajszárító is, nagyon sokat használtuk. Vigyázz, éget!!

2019. aug. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igazából a kajára nagyon odafigyelek, attól szinte kizárt hogy baja legyen. Tejtermékeket, K betűs zöldségeket, hüvelyesek abszolút nem eszek, gyümölcslét sem mert azt én is hallottam hogy nem jó a piciknek. Büfiztetem is minden szopizas után. Hatalmasat pukizik, espumisant is adok neki már minden szoptatás előtt. 3 óránként eszik kb.
2019. aug. 9. 22:27
 6/19 A kérdező kommentje:
Nektek mikor múlt el? 6 hetes korára jobb lesz ez? Igazából tehetetlen vagyok, bármit csinálunk semmi nem segít. Órákat is képes sírni. Nem lesz semmi baja???
2019. aug. 9. 22:28
 7/19 anonim ***** válasza:
70%
Annyira bírom, ha sírós a 2 hetes baba akkor tutira hasfájós. Annyi más lehet, ami téged nem zavar, de az icipici baba fejletlen idegrendszerét viszont igen. Ideges vagy, stresszelsz, ő sír. Hangzavar van ő sír. Én lányom "hasfájós" sírása 2 hetesen szinte teljesen ugyanolyan volt, mint az "álmos vagyok altass el kérlek" sírás. 2 hetesen még nagyon fejletlen is az emésztőrendszere. Vagy amit írtál, hogy sokszor adsz keveset és nem lakik jól. Adj neki hosszan, ameddig csak szopizni akar, ne vedd el tőle. Lehet egész nap szopizna/cumizna (tök mindegy hogy mellen vagy cumival).
2019. aug. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%
Az én lányom is nagyon hasfájós volt, rengeteget éjszakáztunk vele. Tényleg az idő múlása a legjobb orvosság sajnos. Böfiztesd meg szoptatás után alaposan, de akár közben is egyszer. Nekünk torna kicsi segített, az espumisan semmit sem, a védőnők javasolta a Gripe Watert, az is segített valamelyest. A sok hordozás jó volt,hordozókendőben, imádta!Én is mert legalább nem sírt. Feküdni utált mert úgy feszített a pocija.
2019. aug. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%
Egyszer azt írod, sokszor adsz keveset, egyszer meg, hogy 3 óránként. Ha valóban 3 óránként adsz, és keveset, akkor éhes a kis szerencsétlen, nem pedig hasfájós!
2019. aug. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
43%
A hajszárítózást ne csináld. Nagyon balesetveszélyes!!! Nálunk a 3.hónapra múlt el. Addigra zombi volt mindenki. Espumisan, Biogaia, Co-lactase ami talán könnyebbé teheti. Sokat legyen hason. Az ágy fej felöli részét emeld meg pl. két egyforma magasságú könnyvel. Gyerekorvos ajánlotta ezeket.
2019. aug. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!