Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mitől lehet ez a szemgyulladás?

Mitől lehet ez a szemgyulladás?

Figyelt kérdés

2 hónapn belül harmadjára. A samponra gyanakszom, rossmann és dm-es babasampont használunk régóta. Azt hiszem, ez a rossmannos. Nyáron eleg sűrűn mostuk a haját, mert az oviban s homokot is egymás fejére szórják. Akkor szinte ki sem jött a gyulladás, kapott szemcseppet, már másnap semmi nem látszott. Múlt hét pénteken hajmosás, szombat dékután láttam, hogy az egyik dzeme a belső szemzugnál piros. Vasárnapra bedagadt, csipás lett. Hétfőn doki, tobrex, táppénz. Szerdán már mehetett, aznap még cseppentettem. Most penteken hajmosás. Tegnap láttam, hogy piros megint ugyanaz a szeme. Mivel maradt a cseppből és bőven a 4 hetes szavatossági időn belül vagyunk, már tegnap este és ma reggel is cseppentettem. Meglátjuk, mi lesz reggelre. De ez bosszantó és nyugtalanító.

A sampont kidobom természetesen. Gyanús, hogy megint így jött elő.


Ha holnap nem mehet oviba, szemészetre viszem. De bízom benne, hogy nem kell negint táppénzre jönnöm vele.


6 éves, ezelőtt kétszer volt szemgyulladása, hurutos, taknyos betegség idején. Hamar elmúlt a kezelésre. De ilyen gyakran még nem volt.



Van valakinek tapasztala, tanácsa? köszönöm szépen!


2019. okt. 13. 07:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést az elütésekért. Megtörlöm a szemüvegem.
2019. okt. 13. 07:59
 2/3 anonim ***** válasza:
Első körben vennék egy másik sampont, minden menteset, pl. zöldrogéria.hu-n találhatsz jó márkákat.
2019. okt. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez mindenképpen így lesz. Most nem lett sem jobb, sem rosszabb eddig, de nem bánnám ha holnap mehetne oviba és nem esnék ki megint a munkából egy ilyen miatt. Nem fáj és nem viszket neki egyébként.
2019. okt. 13. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!