Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kezeljem az egyhetes...

Mivel kezeljem az egyhetes babám gyulladt szemét?

Figyelt kérdés
a védőnő azt mondta anyatejjel mossam ki,de nem segít...a kamillateáról azt hallottam allergiát okoz

2012. dec. 3. 10:04
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem játék, vidd el a gyermekorvos, majd ő megmondja!!!
2012. dec. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Orvossal.
2012. dec. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Golan Trevize ***** válasza:
Azzal, amit a gyermekorvos mond...
2012. dec. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyermekorvos ír rá szemcseppet és szépen elmúlik, ha ügyesen használjátok és végig csepegtetitek egy hétig, nem pedig csak addig amíg pár nap alatt elmúlik!
2012. dec. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a gond, a doki előbb elhúzott mint kellett volna, így a védőnőhöz vittem el, aki a brulamycin szemcseppet javasolta, azt hittük vényköteles, de utána kérdeztünk, és a gyógyszertárban vény nélkül kapható! napi 3x 5-6 napig azthiszem úgy kell használni, mielőbbi gyógyulást a pöttömnek, akihez gratulálok! :)
2012. dec. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a Brulamycin valóban jó, de nálunk nem adták ki recept nélkül, igazából vényköteles, a gyógyszertárostól függ, hogy kiadj-e, vagy nem. De mindenképpen hívd ki az orvost, nemtudom nálatok milyen idő van, de nálunk Fejérben nagyon fúj a szél, 1 hetesen semmiképp ne vidd ki gyulladt szemmel, szerintem kijön házhoz az orvos!
2012. dec. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hat en egy egyhetes gyereken nem kiserleteznek, hanem orvoshoz vinnem....
2012. dec. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gyerekorvos, a kamillateáról én is ezt hallottam és olvastam is egy orvosi lapban, ahol egy szemész erről beszélt, hogy a kamillás borogatás allergiás reakciót okozhat.
2012. dec. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányomnak 2 hetes koránban volt ez a szemével! Az orvos mindenféle szemcseppet írt fel neki, de nem múlt el tőlük! Később kiderült, hogy könnycsatorna elzáródása volt, azért jött sárgás váladék a szeméből! Át kellett neki fújni, pár perc az egész, és azóta gyönyörű a szeme :)! Nem lehetséges, hogy a te babádnak is hasonló van?
2012. dec. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Anyatejtől is kicsit javult,de délután kaptunk szemcseppet,remélem az jó lesz,és használni fog. A szülésznő szerint nem gyulladás,ami lehetséges,mert tegnap előtt a jobb szemében,tegnap,ma a bal szemében volt.Azt mondja a nő,hogy csak tisztul ki a szemecskéje,majd meglátjuk
2012. dec. 3. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!