Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 19 hónapos kislányomnak ma...

19 hónapos kislányomnak ma ment a hasa egész nap estere pedig belázasodott? Valmi vírus lehet, de mi lehet?

Figyelt kérdés
En is beteg vagyok fáj a torkom folyik az orrom köhögök .De a gyereknek más tünetei vannak .
2019. nov. 1. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

És ezt tényleg itt akarod megszavaztatni?


Adj neki lázcsillapítót, aztán reggel irány az ügyelet.

2019. nov. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Lehet pl. norovírus, az okoz hànyàst, hasmenèst ès làzat is. Nàlunk most a fèl varost letarolta. Ennyièrt biztos nem gyògyszereznèm vagy hurcolnàm orvoshoz.
2019. nov. 2. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Este hányt felhívtam az ügyeletet nem jöttek ki mert valami vírus pár nap alatt átmegyrajta .Azt mondták nem komoly.
2019. nov. 2. 08:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem jönnek ki, be kell vinni. Sokszor csak kibúvót keresnek hogy ne kelljen bevinni. Én nem lennék lusta kocsiba tenni és elindulni vele, ha a hegy nem megy mohamedhez.
2019. nov. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Többet àrtana a gyereknek a kórhàzzal jàró plusz stressz. A vìrust pàr nap alatt kiheveri.
2019. nov. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy mi, vagy melyik virus! Ezt orvos sem mondja meg pontosan...

sok sok folyadek, kimelo kaja, lazcsillapito es hetfon elviszed az orvoshoz!

Felteve ha nincs kiszaradva... akkor ugyelet!!! Nezd meg mik a kiszaradas tunetei

2019. nov. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, hogy van a kislányod?
2019. nov. 3. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Enyhe hasmenes és neha hőemelkedés kissé nyűgös .Holnap doki .
2019. nov. 3. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!