Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Vírusos torokgyulladással...

Vírusos torokgyulladással másfél éves babám már 3 napja lázas. Nem kéne ennek már csökkennie? Mikorra fog picit alábbhagynia láz? Semmit nem eszik egész nap, lefogyott szegénykém.

Figyelt kérdés

nem bakteriális (eddig) ,tehát nincs antibiotikum. Holnap reggel viszem vissza, azt gondoltam, hogy ma már csökkenni fognak a lázas órák száma, vagy hogy is írjam.

De nem, hajnali 3kor egy kúp, most 10kor hütőfürdő és nurofen. 39-re felment a láza.

és vasárnap este lázasodott be először.

szerintetek ez át fog menni bakteriálisba?



2015. jún. 3. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Kisfiam egy eves,hetfo ejjel lazasodott be, 39 fole is ment. Meg aznap kijott a doki,azt mondta virus. Neki folyik az orra,bar szivni meg nem kell,es piro a torka. Orvosunk azt mondta a virusos megbetegedes kb 3 nap,utana mar laza nem lesz. Most jarunk a 2 napnal,de mar csak 37.1 volt a hoje.


Sztem ha mar vasnap ota lazas,akkor ez mar bakterialis. Orrvaladek van? Milyen szinu?

2015. jún. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

van sűrű fehéres-sárgás. A doktornő megnézte vérvizsgálattal, és az alapján teljesen negatív lett, tehát akkor még nem volt baci a szervezetében.

jajj nekem :(

2015. jún. 3. 13:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Megkerdezhetem h vagytok? Nalunk baba mar jobban van,ellenben mindenki mas elkapta es beteg:(
2015. jún. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!