Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Aki volt már rühes hogyan...

Aki volt már rühes hogyan szabadult meg tőle? Mit hogyan mivel takarítsak?

Figyelt kérdés
Mosok 60,90 fokon vasalok de mivel tudnám még irtani ?
2019. nov. 27. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Mással nem kell.


A rüh hosszabbtávon gazdatesten kívül nem él meg..


Mondjuk 3 -4 nap után, ha nem viseled a ruhából is eltűnik..


Én kihagynám a vastag dolgokat

A párna stb.

Ágyon duplalepedő..a matrac védése miatt.


Télvíz idején kellemetlebb, mint amúgy..


Kitartás

2019. nov. 27. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Nekem a kislányom kapta el Pesten,jó 15 éve.

Bőrgyógyászaton kaptunk egy folyékony szert amivel a család minden tagját le kellett kenni,az ujjak között,talpon,stb.,egészen a haj vonaláig.

Ezután mindent a lehető legmagasabb fokon át kellett mosni,játékok,ágynemű ruhák-nem csak a gyerekét,mindenkiét. Minden más felületet hypo-s vízzel át kellett törölni: műanyag játékok,tányárok,pohár.

Akkor én a színes ruhákhoz a Cl@rox kímélőt használtam,az ágyneműkhöz/fehér ruhákhoz D@mestost.

Pár napig a plafonon is száradtak a ruhák,de ennyi volt a lényege.

Olyan erős szagú folyadék volt,mint a tetűírtó,a nevére nem emlékszem.

2019. nov. 27. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pesten a fiam kapta el, de mi nem. Magán dokihoz vittük, mert az sztk nem tudott mit kezdeni vele, nem jöttek rá mi a baja. Ekcémát mondtak rá.

Magán doki adott egy krémet, ami egy kezelés után kitisztította a bőrét és nem volt már sebes utána. Durva volt látni.


Amúgy nem tudom milyen fokozatai vannak, ránk nem volt hatással csak a fiúnk vakarta magát sebesre. Karok, nyak, tarkó, kezek, csak a felsőtesten.

2019. nov. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Linimentum a neve a rázós folyadék a amivel kezelni kell a bőrt. Ha rendesen kezeled, 1 üvegek el kell fogyni 2-3 nap alatt. Nálunk bevalt módszer, hogy agyruhat, ruhákat bezsakolod 3 napra majd 60 fokon mosol mindent. 300 fős szoc. Otthonban dolgozom, elég gyakori jelenség ott.
2019. nov. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szörnyen el vagyok kesetedve van egy pici babám se éjjelem se nappalom a gyerek sokat alszik addig vasalok mosok fettőtlenítek este meg a pici ébred 2 óránként nem tudom hogx fogom ezt birni
2019. nov. 27. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!