Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Milyen elektromos orrszívót...

Milyen elektromos orrszívót tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Tudom, porszívós a legjobb, használjuk is alkalmanként. Van egy régi tipusú kézi is, ugye az mélyről kb semmit nem szív, de 2 éves, erőtlenül fúj, ha akar, de inkább nem is próbálja, ilyenkor gyorsan a kis kézit bevetem, attól nem őrjöng, és a nagyja kijön amit amúgy arcára kenne. Na ennél egy fokkal hatékonyabbat szeretnék, ami elektromos, kicsi, nem zúg hangosan, és csinál is valamit. Nekem a kézi is működik, szerintem akinek nem az lehet rosszul használja, nekem is sokadjára sikerült megfelelően használni. De mivel ő magának is dugdossa az orrához, valami olyan kellene ami ő is játékosan megfog és nem ijed meg tőle, mint a porszívótól. Ő ugye nem tudja összenyomni ezt a műanyagot. Nyilván reggel este porszívózunk, de egész nap lelkileg kikészíteni sem szeretném szegényt.


7-15 ezer közt látok ilyen kis kézi elemes-aksisokat, azokkal van valakinek tapasztalata?



2019. dec. 1. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Nosiboo vált be, teljesen egyedül használja a 2 éves fiunk, de az nem fér be a megadott árba.
2019. dec. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen az elég drága. Talán majd a kistesónak. Köszönöm válaszod.
2019. dec. 1. 13:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Nosiboo-ra még egy szavazat. Mocsok drága, de ez kivételesen meg is éri. Én a 4 évesnek is használom még, ha rendesen ki akarom tisztítani az orrüregét pl. éjszakára.
2019. dec. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nasiboot ajanlottak nekem is. Semmi masrol nem hallottam jot barkit kerdeztem, uh mi beruhazunk.
2019. dec. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van Nosiboo-nk. 1, nem csendes. Alig halkabb mint a porszívónk. Szerintem a "silent" típusoknál biztos hangosabb.

2, alig szív valamit a porszívóshoz (Arianna Bébi zsepi) képest és nagyon pici a "tartály", sokszor a csőbe landol a cucc.

Egyetlen előnye: elfér az éjjeliszekrényen, gyorsabb így bevetni mint a porszívóst.

De csak a 8 hónaposnál használjuk, mert a 4 évesnél (aki egyébként nyilván tud orrot fújni, de durva betegségnél nem elég) kevés.

2019. dec. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
www.google.com/search?q=pesztonka+elektromos+orrszívó&client=ms-android-samsung&prmd=ivsn&sxsrf=ACYBGNSacidbBiSbAbOYaoF-mnugXhDXqQ:1575293251400&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjRqarViJfmAhVEpIsKHSB5DhkQ_AUoAXoECAsQAQ&cshid=1575293324964&biw=360&bih=560#imgrc=AAyxQ3MfIwngWM
2019. dec. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os voltam. Pesztonkát ajánlom Ez nem elemes, elektromos, 10ezer körül van, és nekünk nagyon bevált. 5 éve használjuk, és meg mindig tökéletes
2019. dec. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!