Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Meddig ürül a vér a kakiból...

Meddig ürül a vér a kakiból tejfehérjeballergia esetén?

Figyelt kérdés
10 napja vettem észre vért a kakiban. Gyermekorvos írt fel pregomin tápszert, mondta hogy figyeljem a babát. Azóta voltunk pár napot kórházban, más miatt, ott is jeleztem, ott is figyelték. Se láz, se puffadás, sem hányás nem jelentkezik nála (lekopogom). 2 naponta kakil. Tehát 10 nap alatt ez kb 4. 5.kaki volt. Még mindig van benne. De ez nem friss vércsík, nem is alvadt vér, hanem ilyen erős rózsaszín foszlányok. Nagyon kevés van csak. Ha nem keresem, észre sen venném a pelusban. Mi lehet ez? Gyermekorvos még mindig azt mondja, szerinte tejfehérje. De már a tápszer is más és én is próbálok figyelni a szoptatás miatt, hogy nehogy tejet egyek. Egyébként van étvágya, jó kedélyű. És büdöset pukizik 😁
2019. dec. 10. 14:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!