Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet ebből a "kakiból" várat...

Bomboklaat kérdése:

Lehet ebből a "kakiból" várat építeni? (Képpel)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Csak kiteszem magam a kritikáknak… :)

Régóta olvasgatom már a kérdéseket és tudom, hogy az ilyenek miatt rendszeresen kiosztjátok az embereket, de azért megpróbálom.

24 évesen szeretnék elkezdeni valami emberi formát varázsolni magamnak. Eddig még soha nem edzettem, jelenlegi formám az “élet” hozta össze. 177 magas vagyok és 72 kg. Először persze teljes testes edzést fogok csinálni 1 hónapig aztán átváltok osztottra. Az étrendem rendben lesz. De tényleg, nem csak rámondom. :D

2-3 óránként csirkemell, rizs, zöldség, reggel zab meg tojás, edzés után egy jó kis protein mix gyors szénhidráttal, estére proteines túró. Persze mennyiségre minden kiszámolva, de nem akarok a részletekkel untatni senkit. Összesen nagyjából 200g fehérje és 370g szénhidrát jut egy napra. Ha szerintetek nem jó, akkor persze egészítsetek/javítsatok ki. Ja, és persze multivitamin (erre a hónapra béres vitalin pezsgőtabletta, pénzhiány miatt), omega 3, lemnagolaj is megy.


A kérdésem, hogy szerintetek ebből a formából mit lehetne kihozni 1-2 év alatt?


[link]


(A pózoláson nem ér röhögni…nagyon)


Fogok az első időkben gyorsabban fejlődni attól még, hogy nem a nulláról kezdem építeni a fizikumot? Így “ránézésre” mennyire szar a testalkatom? Szerintem a vállam nem elég széles a csípőmhöz képest, olyan endo-mezo formának gondolom magam, ami sajna nem olyan jó. A karom 35cm, mellbőség 101, comb 54cm.

Tudom, hogy NEM lehet megmondani ezt így előre, (milliárd dolog függvénye) de szerintetek el tudok érni 2-3 év alatt egy esztétikusabb formát? Valami ilyesmi lenne a cél:

[link]


Tényleg, valamelyik testrészem esetleg látványosabban elmaradottabb, mint a többi, van amire kicsit nagyobb hangsúlyt kell fektetnem?

Köszönöm szépen előre is, remélem azért nem savaztok szét, jól jönne egy kis extra motiváció. :)



2012. szept. 5. 04:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nagyon sok ilyen felkészült kezdő kellene, mint te. Az étrendet is jól írtad és az edzésekkel is tisztában vagy, hogy teljes testessel kell kezdeni. Ilyen tudással a kezdők 90%-a nem rendelkezik. Tényleg nem lehet megmondani, hogy milyen fejlődésed lesz, lehet, hogy gyorsan tudsz fejlődni. Szerintem nincs gond a testalkattal, inkább majd arra kell figyelni, hogy a szénhidrátot jól belődd, mert a zsírosodásra te is hajlamos vagy. 2-3 év alatt nagyon sokat tudsz fejlődni, szóval én csak biztatni tudlak, hogy vágj bele, főleg, hogy az alaptudásod simán megvan hozzá.
2012. szept. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 poiu ***** válasza:
Menni fog, jó az alap. A váll/csipő szélesség arány nagyon jó adottság nálad.
2012. szept. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

2 év múlva, ha rendesen nyomod, már elég "barátian" fogsz kinézni. :)

(de szerintem már egy év múlva sem lesz rossz)

Sok sikert! :)

2012. szept. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

húúú köszönöm, azt hittem szét leszek oltva hogy hogy kérdezhetek ilyen baromságot .:DD

Montez:

Nem volt nehéz összeszednem ezeket az információkat mert ide sokat járok te pedig nagyon sok jó tanácsot adtál másoknak azokból csemegéztem. ha meg nem voltam valamiben biztos, akkor gugliztam. CHra megpróbálok odafigyelni persze, nem szeretnék ilyen kis hegyes mellű kerek hasú pufiság lenni, aztán meg szenvedhetnék a szálkásítással.

Ha szarul lőttem be a szénhidrátot, akkor azt kb mennyi idő alatt fogom érezni? 2-3 hét alatt már látszik ha zsírosodom?

2012. szept. 5. 11:01
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pár hét alatt is látszik, hogy zsírosodsz, legalábbis rajtam gyorsan látszik. De ez nem azt jelenti azért, hogy kicsi zsír sem megengedett tömegelésnél, hiszen anélkül csak az ektomorfoknak sikerül valamennyire. Csak ne nézzünk ki úgy a végére, mint egy anyadisznó.:)
2012. szept. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
54%
ööö, női vélemény, a jelenlegi formád sokkal esztétikusabb, mint az ideálként linkelt képen látható...
2012. szept. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Ursula, ez nem női vélemény, hanem a te EGYÉNI véleményed!
2012. szept. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 poiu ***** válasza:
Ursula, a testépítést bármikor vissza lehet fogni, a hízást nehezebb :-)
2012. szept. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%

ups, úgy tűnik nem adtam hasznos választ...valóban nem a kérdésre válaszoltam, ami a kérdés nyilvánvaló részét illeti

DE! volt a kérdésnek egy burkolt oldala is, miszerint 'ennyire kaki, ahogy kinézek, mit tudnék ezzel kezdeni?'...

na, erre mondtam, h nem kaki, sőt! és ezért nem is kell vele a jövőben túl sokat kezdeni...szerintem, ami egy vélemény, amit vagy elfogad a kérdező, vagy nem, szíve joga, mit tesz...

egy női vélemény, az enyém, és tudom, h nagyon sok lány nem vonzódik az agyongyúrt férfiakhoz, de hogy én nem, az biztos

ettől függetlenül sportolni jó dolog, hajrá! és azt gondolom a testépítő társadalom amúgy sem ad ursula véleményére így nem mindegy, h mi is a véleményem? ...

2012. szept. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

és igen vannak lányok, akiknek a testépítős fiúk jönnek be...

ööö remélem elég diplomatikus voltam, csak mert úgy érzem le lettem ugatva, pedig nem volt bennem rossz szándék

mindenki munkáját, legyen az kár épeszű testépítés elismerem.

2012. szept. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!