Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Miért vakargathatja a nemiszer...

Miért vakargathatja a nemiszervét?

Figyelt kérdés
4 éves kislányom az elmúlt napokban egyre sűrűbben vakargatja a nuniját. Kétszer voltunk ez ügyben orvosnál. Volt vizeletvizsgálat, az negatív eredményt mutatott. Amikor vizel nem csíp, nem fájlalja. Esetleg, bár benti állatunk nincs, gondoltam férgességre, de a fenekét egyáltalán nem vakargatja. Adjatok tanácsot, volt már valakinél hasonló? Segítsetek! Köszönöm
2019. dec. 27. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Kérdezd meg tőle, hogy miért csinálja, szerintem valószínű, hogy maszturbál, én is csináltam ovis koromban.
2019. dec. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

vakarja vagy dörzsölheti, mert jól esik neki?

Kérdezd meg tőle!

Első esetben gyereknőgyógyászat, második esetben beszélj vele, hogy ne nyilvánosan csinálja!

2019. dec. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
*dörzsölgeti
2019. dec. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt mondja, viszked neki. Amikor vakarja csak a nagyajkait dörzsöli, nem nyúl beljebb. Köszönöm a gyors választ.
2019. dec. 27. 20:01
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el a gyerekkorvoshoz, vagy hívd fel és van olyan, hogy gyermek nőgyógyászat, oda érdemes elvinni.
2019. dec. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Bugyi nem dörzsöli ki neki?

Amikor otthon vagytok legyern csak bő naciban (pizsi naci) és figyeld akkor is csinálja-e.

2019. dec. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg neki, nem piros a nunija? Lehet csak nem tötölte meg rendesen és kicsípte a pisi.

Vagy netán összeszedett valami fertőzést

2019. dec. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen a lányom 6 éves, októberben kezdte, pirosak voltak neki a nagyajkak. Való színű nem törölte meg magát rendesen. De rendeltem egy gyerekeknek való intim mosakodó öko ABC oldaláról:Linea Bimbi mosakodót. Azt használtuk 1 hét alatt rendbejött.
2019. dec. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!