Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Adhatok estére sinupretet, ha...

Adhatok estére sinupretet, ha nem köhög, hanem orrváladék oldására adom?

Figyelt kérdés
2019. okt. 27. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Jó ötlet a tapadós takonyra is hurutoldót adni, ha az van otthon, de - mondjuk köhögésnél - a köptetőket pont nem estére szokták javasolni. Éjszakai légzés könnyítésére inkább valami illóolajos mellkas balzsamot (pl. Baby Luuf) vagy olyan orrcseppet/sprayt szoktak ajánlani, ami összehúzza az ereket (pl. Nasivin).
2019. okt. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezeket már próbáltam, de nem ért semmit a sűrű orrváladékra.
2019. okt. 27. 16:26
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Igen. Lehet hogy éjjel is kicsit többet kell tőle szívni az orrát, de legalább kijön. Én mindig azt használom náthára, éjjelre is, különben csak szenved de nem mindig lehet kiszívni rendesen.
2019. okt. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Letapadt orrváladékra mi a régi kamillás gőzölést szoktuk, és rögtön utána orrszívás.
2019. okt. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok: Attól még adhatod napközben amennyiszer a betegtájékoztató ajánlja, csak ne pont lefekvés előtt.
2019. okt. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

A fiam most kezdte az ovit. Több,mint 4 hete beteg. 2 napja van jobban.

Múlt héten az ügyeleten kötöttünk ki,mert annyira kohogott,hogy az itthoni körülmények között nem volt csillapithato.

Kapott az ügyeleten porlasztoba gyógyszert és sós vizes oldatot.

Másnap a gyógyszertárban vettem porlasztót. Gyógyszer nélkül ,csak sós vízzel indítottuk a használatot.

Ez 4 napja volt.

Se koptetot, se köhögéscsillapitot nem adtam neki azóta, sokkal jobban van.

Amin segített a porlasztó:

Feloldotta az orraban a váladékot szinte azonnal - sosem láttam még ilyet,ami kijött az orrabol -

És ezáltal elmúlt a köhögés.

Nem gyógyszer, nem kell bevennie semmit,hogy ezt elérjen.

Csak az orrspray maradt, de az is csak ejjelre.

Mindenkinek ajánlom!

2019. okt. 28. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 jegecske ***** válasza:
15%

teljesen felesleges gyógyszerezni a gyereket holmi nátha miatt

szivja le a váladékot az orrából és kész

egy náthát hagyjunk már meg a szervezet legyőzésére

2019. nov. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!