Inhalàtor, de melyik?

Figyelt kérdés
Vennem kell a gyerkőcnek inhalátort gyerekorvosi javaslatra. Olvastam, hogy nem mindegyik maszkos van ami csak közelébe kell legyen. Kinek milyen van? Melyik vált be?
2020. jan. 15. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Mire kell használnod? Neked kell beadagolni a folyadékot az inhalálashoz? Nekem miko gyártmányú van, ennek van maszkja is (sose használtam) meg orrpipaja is. De én csak a szájpipáját használom. Ebbe én adagolom az inhalátor fejébe a folyadékot, (salvus víz+berodual) amit elpárologtat, és belélegzem. De az ilyen inhalátorok mind azonos elven működnek.
2020. jan. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi csak a pipát használjuk, de azt is úgy,hogy a gyerek szája - orra elé tartom és belelegzi.

Bementem a gyógyszertarba és vettem egyet.

Sima gyógyszertári sós vízzel hasznalom neki. Ha nektek kell bele gyógyszer, akkor azt is bele kell tenni.

2020. jan. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Maszkos van nekünk. Még mi is hasznát vesszük, ha úgy van. Ha úgy isten igazából valaki beteg, akkor legjobb, ha közvetlenül lélegzi be szerintem az illető az inhaláló anyagát.
2020. jan. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha orvosi javaslatra van, akkor adhatott volna papírt amivel jóval olcsóbban is lehet készülékhez jutni, meg akkor kérdés sincs mert adott a megfelelő készülék. A férjem asztmás az ő inhalátora receptre volt. A fiam krupp hajlamos, neki az uh párologtató is elég.

Az a lényeg mire kell.

2020. jan. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sokat nyeli be felső léguti betegségeket és nehezebben jön belőlük ki. Nincs konkrét indikációja, csak javaslatot tett a gyerekorvos (salvus vizest mondta pl), én meg igyekszek akkor megtenni mindent. Ovis testvére hordja haza nyavajákat amik rajta átszaladnak 1-2 nap, de a kistesót kiüti.
2020. jan. 15. 19:53
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Laica van, UH-s. Van külön gyógyszer-salvus víz tároló edényke hozzá. Kis és nagy szájmaszk, amit persze a 2.5 évesem nem vesz fel, így csak a szájához tudom tenni. Sajnos sokat kell használnunk nekünk is...
2020. jan. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!