Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Van itt olyan akinek a gyereké...

Van itt olyan akinek a gyerekének az elmúlt két hétben, magas láza volt (39 fok vagy annál több) és fejfájása?

Figyelt kérdés
Ez kb egy két napig tartott nálunk.
2020. márc. 24. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálunk 39.3 volt. 4 éves lányomnak tüdőgyulladása volt 3 hete. Sajnos márciusban belefut, pedig szedte a Supraxot, Ambroxolt,van hidegpárásító, plusz libairator is (sóporlasztó).

Tavaly is elkapta.. Akkor is a kórházba kellett hordani szurira, és most is...


Azért utólag egy koronavírus tesztet nem bánnék...


Hasmenése is lett, begyulladt a nemi szerve, és mostanra gombás lett a bőre is. 4. hete kezelgetem folyamatosan!!


De ő nagyon beteges.

2020. márc. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A fiamnak nőnap utáni héten volt több napig tartó fejfájása, láza. Akkor még nem volt veszélyhelyzet, voltunk dokinál, mandulagyulladással kezelte. Kb. 1 hét -10nap volt mire teljesen rendbejött, bár még most is köhécsel néha. 7 éves

Ugyanazon a héten a kistesójának is hőemelkedése volt 2 napig, de neki pont jön a foga, és arra fogtam.

2020. márc. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mennyi volt a a láza? Gyógyszer levitte? Nálunk egyik hatóanyagú gyógyszer sem vitte le a 39 fokos lázat. Csak ha rásegítettem hűtő fürdővel
2020. márc. 24. 19:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Nurofent kapott, de nem vitte le neki. Mérni nem mértem, mert tűzforró volt a gyerek, szinte lángolt a teste, tuti 39 fölött volt. Napokig csak aludt, alig evett. #2-es voltam
2020. márc. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az én kisfiamnak is lángolt a teste. És nagyon fura volt mert a gyógyszer nem hatott. Eddig akárhányszor volt láza mindig levitte a nurofen. De most még a panadol se használt. Szaporán lélegzett és a szívverése is gyorsabb lett. Én nagyon megijedtem. Az éjszaka közepén azt se tudtam mit csináljak. Aludni se tudott. Aztán megpróbáltam a hűtő fürdőt segített hála istennek.
2020. márc. 24. 21:50
 6/6 A kérdező kommentje:
Első válaszolonal kiatrtást kívánok. Remélem most már rendbe jön a gyermeked
2020. márc. 24. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!