Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mi volt eddig a legdurvább...

Mi volt eddig a legdurvább vagy legkomolyabb betegsége/sérülése a gyerekednek? Mennyi idő alatt gyógyult meg és hogyan?

Figyelt kérdés
Hány éves?

2020. máj. 20. 17:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
4 hónaposan vesemedence gyulladás. 1 hét kórház. Nagyon erős fájdalmai voltak a kisfiamnak, magas láza. Nyilván a kórházban kezelték ki antibiotikummal.
2020. máj. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

1.

Kifordult a férjem kezéből

Letört 2 foga

Egy visszacsúszott az ínybe.

2 hét

Fogak nem gyógyultak



2. 1,5 hétig tartott, pont a covid kezdetén a torokgyulladása 40,3 lázzal

2020. máj. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Bocs

22 hónapos, lassan 2 éves

2020. máj. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

5 éves volt a lányom, mikor a vékony és a vastag bele egy szakaszon összecsúszott. Az óvodában kb. óránként fájdalomra panaszkodott, majd hirtelen el is múlt. Küldték wc-re, masszírozták, de nem javult. Délben már szóltak nekem, elvittem orvoshoz, ahol azt mondták, biztos gyomorfertőzés, diétázzon, pihenjen. Éjszaka bevittük ügyeletre, mert egyre jobban fájt neki. Már haza akartak küldeni, mikor újra rátört a fájdalom és megultrahangozták. A doktornő ledöbbent, mert ebben a korban ez iszonyú ritka. Átvittük egy másik kórházba, ahol van sebészét, ott újra ultrahangot kértek, mert nem akarták elhinni a diagnózist. 1 órán belül meg is műtötték. Ha csak diétáztatjuk, akár meg is halhatott volna.


1 napot volt kórházban és 1 hetet pihent itthon.

2020. máj. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Könyök törés, 5,5 évesen.

3 hét után levették a gipszet, még ennyit itthon volt

Ez 1 éve volt, még nem tudja rendesen behajlítani a karját

2020. máj. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
1,5 évesen áramütés (konnektor). 2 nap kórhàz. Gyógyulási idő nem volt, mert hál istennek egy kis ujjpirosságon és nagyon nagy riadalmon kívül más baja nem lett.
2020. máj. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kruppos roham hat hónaposan. Egy hét kórház.
2020. máj. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem 2,5 évesen szalmonella, kiszáradt, 4 nap kórház, ebből 3 nap láz, ordítós hasgörcsök, infúzió. Kisfiam meggyógyult, én rotás lettem mire kijöttünk, életem "élménye" volt... Azóta rettegek a hányós, hasmenős betegségektől. :-(((
2020. máj. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mononukleózis 6 évesen, 1 hét kórház.
2020. máj. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik kislányunkról 2 hetesen derült ki, hogy szívbeteg. Többször is hajszálon múlt, hogy meg tudják menteni. 1,5 éves koráig szedett rá gyógyszert, azóta rendben van.
2020. máj. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!