Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha tejallergiás lenne a...

Ha tejallergiás lenne a babám, már korábban kijött volna és más lenne a tünete?

Figyelt kérdés

Anyatejes babám majdnem 8 hónapos. 6,5 hónapos korában kis pöttyök lettek rajta és néha csalánkiütések. A háziorvos azt mondta, én ne igyak tejet, hátha a tejfehérje. (Akkor nem lett volna baj korábban?) Bőrgyógyász vírusra gyanakodott. Egy hétig nem fogyasztottam tejet, tejterméket, nem múlt el neki. Pár hét alatt jobb lett. Azóta sok új ételt bevezettem már, hol vannak kis pöttyök, hol nem. Szerintem a melegtől is lehet, mert ahol megizzad, ott több van.

Ma adtam neki először kiskanálnyi joghurtot és most két nagy piros folt volt rövid ideig a hasán. Szerintetek nem bírja a tejtermèket? Háziorvosi rendelőben nem vették fel a telefont. Az a baj, hogy mindig van rajta pár pötty és már nem tudom, mit hagyjak ki...Alig gyarapszik és nulláról újrakezdeni a hozzátáplálást durva lenne. Volt valakinek hasonló problémája?



2020. aug. 5. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg. Ne kísérletezz vele.

Bízd az orvosra. Vizsgáltasd ki az allergénekre.

2020. aug. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gasztroenterologushoz elvin em, mert irod, hogy nemcsak bortunete van, hanem sulygyarapodasi problema is, aminek siman lehet taplalek-allergia a hattereben.
2020. aug. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!