Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig leszek ennyire rosszul?...

Meddig leszek ennyire rosszul? Másnál is kijött mindeféle a terhesség alatt?

Figyelt kérdés

11 hetes terhes vagyok. Elejétől kezdve nagyon rosszul vagyok. Mindent képes vagyok kihányni. Sokszor a víz sem marad meg bennem. Igyekszek könnyű dolgokat enni, de az sem jön be sokszor. Mindenféle betegségek is előjöttek. (bár lehet már voltak csak nem tűnt fel)

Tsh-m lett 4.51. Gyógyszert szedek rá.

Állítolag a vérnyomasom is magas, pedig sosem volt az. Holnap megyek vizsgálatra. Hasam görcsölget de minden vizsgálaton eddig a baba jól van. Valakinek hasonloan nehezen induló terhessége? Tapasztalatokat szivesen olvasnák.



2020. jún. 11. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt kinden de nem ilyen. Nekem a 13. hetig kétnaponta migrenem volt. Terhességi cukrom. A harmadik trimeszterben meg az összes izmom beállt és nyomott a gyerek minden ideget. A vérnyomásra figyelj nagyon.
2020. jún. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az egész terhességemet végigkísérte kisebb-nagyobb szünetekkel a hányinger, a hányás, még az utolsó hónapban is simán hánytam, megküzdöttem a székrekedéssel, 3-4-5 napig semmi, utána fél napot a mosdóban kínkeserves görcsök közepette, a terhesség végén pedig magas vérnyomás, stb., végül toxémia. Úgyhogy igen, volt elég baj...De szerencsére van egy egészséges kisfiam. :)
2020. jún. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, szörnyű volt, a terhesség az egész női szervezetre hatással van, aztán végülis túléltem, nem vállalunk másodikat.
2020. jún. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!