Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ez az eredmény a vér allergia...

Ez az eredmény a vér allergia teszten akkor most mit jelent?

Figyelt kérdés

Komplett vérteszten ez a három érték lett emelkedett, TEJ IgE 0,58 kU/l (0,00-0,35), Alfa-laktalbumin IgE 0,90 kU/l (0,00-0,35) és Tojás IgE 0,75 kU/l (0,00-0,35).

7 éves gyermekről van szó.

Hátha volt valakinek hasonló.

Köszönöm!



2020. aug. 18. 12:06
 1/10 Alain Delon ***** válasza:
50%
Menj el a háziorvoshoz és ő elmondja.
2020. aug. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tej-tojás allergiát jelent ki kell hagyni az étrendből ezeket (dietetikus)
2020. aug. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A háziorvosunkat inkább hagyjuk....

A tejet és a tojást elég elhagyni, vagy azok származékait is?

Köszönöm a válaszokat!

2020. aug. 18. 14:59
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tejfeherje és tojás allergia. Minden tejszarmazek mentes legyen . És tojás.
2020. aug. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A tejet és a tojást már elhagytuk, azóta nem fájt a hasa (Ez az egyetlen tünet volt). Ez kb. 3 hete. Minden mást evett ugyanúgy.

Így is el kell hagyni a származékokat is?

Még egyszer köszönöm!

2020. aug. 18. 15:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Orvost kene keresni ezzel az eredmennyel, mert laikuskent nehez eldonteni,hogy mi legyen. Ha rossz a haziorvos, akkor mashoz vagy maganba kell menni, ez nem jatek. Sajat tapasztalatot tudok mondani egyebkent, nekem tejfeherje es laktoz allergiam van, ha tejszarmazekos peksutit vagy barmit eszek, ugyan tunetem nincs, de az orvos nekem olyasmit mondott anno, hogy ezt is el kell hagynom, mert tonkretehetem vele hosszutavon a belrendszerem, es 10 ev mulva lehet, hogy kb minden eteltol hasmenesem lesz, illetve egyeb kellemetlen tunet is felmerulhet.
2020. aug. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Már voltunk gasztroenteorológián, ott csináltattuk a vérvételt is, csak még nem jutottunk el megnézetni az eredményt.

A háziorvos is ért ehhez? Nehéz elhinni.

Nem inkább dietetikus? Vagy ismét gasztro?

2020. aug. 18. 17:44
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Allergológia.
2020. aug. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Alain Delon ***** válasza:
7: Nekem a háziorvos magyarázta a vérvétel eredményében az allergiát mutató értéket. De akár mehettek allergológushoz is. Bár oda is a háziorvos adja a beutalót...
2020. aug. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gaszrós doki és dietetikus lenne a helyes ( utóbbit tudok jót, attól függ persze hol laktok)
2020. aug. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!