Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Most akkor mit is adjak neki?

Most akkor mit is adjak neki?

Figyelt kérdés
Beteg lett a gyerek(13éves), erős torokfájás, nátha orrdugulásos, 37,9ig felment a hő, de mindig visszaesett neki gyógyszer nélkül. Itthon maradt, orvossal beszéltem, kapott orrsprayt, szopogatóst torokra, 1-1 neocitrán (felét), mert gyenge volt, és izomfájdalmai, fejfájása is volt. Aztán mire időpontra mehettünk pont elkezdett köhögni, reggel hurutosat, mondtam is a dokinak, mondta acc600 reggelente, igen, de azóta is az van, hogy éjjel nem köhög, reggel felszakad neki, még az acc megivása előtt, utána meg lefekvésig percenként köhög szárazan, már szét szakad a kis torka ... acc-re meg nem merek neki csillapítót adni, este meg nem köhög, már kivagyok , úgy sajnálom szegényt :( erre menjen hétfőn iskolába. Én meg nem akarom!!!

2020. szept. 11. 14:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Adok neki lándzsát utifüvet napi 3x10 ml-t, hogy hátha segít neki, de nem. Tünetekből már csak ez a folytonos köhögés áll fenn torokfájással, de így is lelettem cseszve, hogy elég a sós vizes, meg a hársfa tea ...
2020. szept. 11. 14:31
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
ACC semmire nem jó. Inkább inhaláljon sós vízzel, illetve én mézet adnék neki.
2020. szept. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Keverj össze mézez fahéjjal, és zúzz bele foghagymát. Langyosítsd meg, és kanalazzon belőle. Szar íze van, de nagyon hatásos:)
2020. szept. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mézet kap, reggel pirítósra fokhagyma, délután cigánypecsenyére is friss fokhagyma , még jó, hogy étvágya van, csak már kiköhögi a lelkét is szegényem :( és potyára, mert ha jönne is valami ...
2020. szept. 11. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!