Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Miért van csak heti kétszer...

Miért van csak heti kétszer széklete?

Figyelt kérdés
A kislányom 3 éves és csak heti kb kétszervan széklete. Nem fájlalja a hasát ha kérdezem nem kell kakilnia.. sőt mindig tudom előre hogy ebből most az lesz de nagyon ritkán kell neki. Ennek mi lehet az oka? Már régóta így van neki. Mikor baba volt sem volt az a tipikus baba akinek heti 10x volt széklete akkor azt mondta az orvos ez teljesen normális minden baba más..na de mégis ez lehet valami probléma? Házi orvost hívtam csak telefonon fog vissza hívni jövő héten addig is jó lenne ha valaki tudna valami okosat mondani. Rengeteg zöldséget és gyümölcsöt eszik ez biztosan nem lehet a probléma oka.
2020. okt. 15. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ilyen alkat. Én is heti egyszer szoktam székelni, de nincs semmi bajom, betegségem, egyszerűen csak ilyen az alkatom.
2020. okt. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem produkálok minden nap... Ha fejlődik rendesen, nem fáj a pocakja, nem fáj neki az a heti 2 alkalom, nem véres neki vagy semmi extra, akkor ennyi, ilyen alkat.
2020. okt. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Hat en azert nem nyugodnek bele, hogy ilyen alkat, egy egeszseges felnottnek is kb 2 naponta kellene, hogy legyen. Mindenkeppen nezzen ra orvos, az a tuti.
2020. okt. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen mindenféleképpen akarom hogy orvos lássa csak most ebben a vírus helyzetben még háziorvoshoz sem adnak ilyennel időpontot!
2020. okt. 16. 09:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem fáj a hasa és nem kemény a széklete, akkor teljesen normális. Esetleg étrendet át lehet nézni. Zabkása, szilvalekvar tud segíteni a dologban.


Az én lányom az ellentéte, pici babakent napi 5-6x kakilt.

Most 14 hós és napi 2x.

2020. okt. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Közben sikerült orvossal beszélni telefonon. Azt mondta hogy vannak ilyen gyerekek akiknek akár csak heti egyszer van széklete és semmi bajuk. Nem fáj a hasuk, egészségesek.
2020. okt. 16. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!