Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség vége felé (7-8...

Terhesség vége felé (7-8 hónap) normális, hogy van amikor naponta kétszer is van lágyabb széklet? Másnak is volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 3-4 hétben észrevettem, hogy napközben is mennem kell wc-re. Eddig csak reggelente volt kicsit lágyabb, de még normális székletem. Nem változtattam az étrenden, nem is szedek több, vagy más vitaminokat mint azelőtt. Annyi, hogy a hasam nagyon elkezdett nőni, és a baba is elég sokat ficánkol, nyom, egyre kisebb neki a hely odabent. Gyakran még levegőt is nehezen kapok tőle, főleg ebben a melegben, és evés közben is nagyon feszít, tele van a gyomrom.

Lehet ez normális tünet? Lehet, hogy a növekvő méh zavarja bent össze a dolgokat?

Mindenhol azt olvasom hogy ilyenkor inkább a székrekedés a jellemző.


2017. jún. 8. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ugyanez volt! Bár én kb csak édességen éltem és annak tudtam be, de a lényeg, hogy az egész terhességem alatt napi 2-szer biztosan voltam nagy WC-n. Azóta már megszületett a kislányom és makk egészséges!
2017. jún. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt :) valo igaz, hogy mostanaban en is eleg sok szenhidratot es gyumolcsot fogyasztok, es az egesz terhesseg alatt az edes dolgokra vagyok rakattanva, pedig elotte nem nagyon ettem. De valahogy a husos etelek nem esnek jol, azokbol kevesebbet fogyasztok.
2017. jún. 9. 18:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nagyon nagy húsevő voltam. Amint terhes lettem még a szagától is undorodtam, pedig egyáltalán nem voltam rosszul ezen kívül soha terhesen! Úgy irigyellek! 7 hós a kislányom, de alig várom a következő terhességet és Kismanót! Élvezd minden percét a várandósságnak!
2017. jún. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!