Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hogy szívjátok ki a gyerek...

Hogy szívjátok ki a gyerek orrát,ha nagyon tiltakozik?

Figyelt kérdés
1 éves, egyedül egyszerűen nem tudom lefogni és kiszívni, fejét jobbra-balra veri, kezével pedig elveszi a szívófejét az orrától.
2020. nov. 12. 12:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk nagyon tiltakozik a kiscsaj. Lepedőbe tekerem, aztán rá támaszkodom, hogy ne pattogjon, a férjem meg fogja a fejét, hogy ne rázza jobbra balra. Máshogy nem megy. A kissrác meg magának szívná :D
2020. nov. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
79%
Én a kezébe szoktam adni a maciját vagy a kedvenc kisautóját, akkor nem annyira zavarja, hogy szívom az orrát. Ezt azután vetettem be, hogy egy alkalommal annyira sírt, hogy nem vett levegőt és kékülni kezdett...
2020. nov. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!