Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hogy szívjátok ki a gyerek...

Hogy szívjátok ki a gyerek orrát,ha nagyon tiltakozik?

Figyelt kérdés
1 éves, egyedül egyszerűen nem tudom lefogni és kiszívni, fejét jobbra-balra veri, kezével pedig elveszi a szívófejét az orrától.
2020. nov. 12. 12:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon nagyon nehezen. Fejea combjaim között van, karja lába pedig a lábaim alatt.


Ordít mint a sakál.

2020. nov. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Doktornőnk javaslatára anno lepedőbe, vagy plédbe csavarva. Kényszerzubbony hatás, de hatékony volt.
2020. nov. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kipróbálom! Köszönöm!!
2020. nov. 12. 13:07
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Úgy, ahogy az első írja
2020. nov. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Gyerek az ágyon hanyatt, karjai és a teste a combom közt. Ha a lábaval rúgkapál, az nem zavar. Egyik kezemmel lefogom a kis fejét, a másikkal kezelem az orrszi-porszit. Nem egyszerű, de egy nátha alatt simán belejön az ember.
2020. nov. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam így, de a karjait mindig kiszabadítja...
2020. nov. 12. 13:18
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én hagytam az orrszívóval játszani, ismerkedni.

A porszívó, újszülött kora óta nem zavarja, mindig porszívóztam mellette, vagy vele.


Az elején, mindig mondókáztam neki, vagy hülyültem neki előtte, de mindig próbáltam valamivel lefoglalni, hogy ne kelljen lefogni, mert akkor jobban megrémül.

Amikor nagyobb lett, hagytam, hogy az alvókája nóziját is kiporszizza...



Persze volt az elején sírás, főleg ha előtte fújtam az orrába is, de hamar rájött, hogy ha túl van rajta, utána jobb is neki, meg nem fáj.



Most, hogy nagyobb simán engedi, sőt, ő nyomja be a porszívót, vagy ha úgy érzi, hogy kell, mutat a fiókra, meg a nózira és mondja, hogy "poszi".

2020. nov. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Én is úgy, mint az első.
2020. nov. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Konkrétan lepankrációzom. A labammal megfogom a kezeit és a lábait az egyik kezemmel a fejét.
2020. nov. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%
Én bekötöm az etetőszékbe,mert hanyatt fekve nem bírok vele. Egyik kezemmel lefogom a fejét,a másikba támadok az orrszívóval. Jó erősen tartom és igy nem tudja eltolni a kezem. Nagyon tiltakozik persze,de valahogy csak sikerül mindig. Eddig egyszer volt taknyos,viszont akkor egy hétig napi sokszor kellett használni,ekkor volt 11 hónapos. Most másfél éves,de hála Istennek azóta sem volt beteg. De valószínű most is így próbálnám,mert ha a hátára fektetem nem bírom lefogni.
2020. nov. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!