Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ez milyen bőrkiütés? Ételaller...

Ez milyen bőrkiütés? Ételallergia, melegkiütés vagy esetleg mosószer? Kinek mi volt?

Figyelt kérdés

5hetes baba, ha haton van egy darabig, halvanyulnak a pottyok, voros alapon feher kozepuek, idovel leszaradnak, de reflux miatt sokat alszik a mellkasunkon hason, igy az arca orakig van textilpelenkan, melegben. (Ezert tippelek melegkiutesre vagy mososzerre). Ha kint setalunk teljesen borszinu lesz.

Tejfeherje allergiara vonatkozoan viszont tobb egymasnal ellentmondo kepet talaltam.


2020. nov. 29. 16:07
A kérdező szavazást indított:
Melegkiutes
Mososzerallergia
Ételallergia
Anyai hormonok urulnek
5 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
2020. nov. 29. 16:07
 2/5 anonim ***** válasza:
Miután leszáradtak én Babé atópiás testápolóval kentem az arcocskáját.
2020. nov. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez a melegtől van. Illetve nekünk akkor van ilyen ha este kicsit kifolyik a nyál a szájából, és belefekszik. Én gyakran cserélek lepedőt, meg a textilpelust a feje alatt. Illetve vizes kendővel áttörlöm neki, és nagyon hamar elmúlnak.
2020. nov. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Egyik sem


Ilyenkor érik a bélrendszerük


Hellemzően az arra hajlamos babák 5-7 hetes kor közt kiütésesek lesznek ( növ. Ugrás körül)

Van, hogy sárgás is.

Evés utàn és meleg hatására rosszabb lesz.

Nagyjából 1 hónap utàn nyomtalanul elmúlik.


/ mind2 gyerekemnél így volt, kisebbiknek kenni is kellett, mert sárgás lett.. semmin nem változtattam, elmúlt 3 hónapos korára.. -kis pubertásosnak hívtam😶/

2020. nov. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondta az orvosunk, hogy tisztul a bőre, nem kellett vele semmit csinálnunk.
2020. nov. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!