Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melegkiütés, ételallergia...

Melegkiütés, ételallergia vagy valami betegség tünete?

Figyelt kérdés

Tegnap délután, amikor levettem 18 hónapos kisfiamról a body-t, láttam, hogy az egész mellkasa, háta és nyaka tele van apró kis piros pontokkal. Nagyon sűrűn, szinte összefüggően. Reggelre sokkal kevesebb volt, de még látszódott. Ma estére megint ellepte a testét.


Tegnap nagyon nagy meleg volt, sokat ült az autóban (nincs légkondi), és amikor kiszálltunk, tiszta víz volt a felsője, ezért vettem le róla. Ma is egész nap nyirkos volt a kis teste, olyan párás volt a levegő az eső és meleg miatt. Ezért gondoltam meleg kiütésre.


Viszont most jutott eszembe, hogy tegnap evett először sárgadinnyét, és ma is kapott, mert annyira ízlett neki. Lehetséges, hogy arra lenne érzékeny? Van abban valamilyen allergizáló dolog? Volt egy kis hasmenése is utána.


Ha holnap sem múlik el, akkor vigyem el orvoshoz? Van valakinek bármelyikkel tapasztala? Köszönöm a válaszokat!



2014. júl. 22. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én fiam is be izzadt a kocsiba, nálunk is ilyen van. Úgy szoktam meg különböztetni hogy nálunk csak a ruhával fedett részen olyan, meg maximum a nyakánál. Testápolózni szoktam esti fürdés után.
2014. júl. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vidd orvoshoz, sajnos jelenleg van egy ilyen szemét vírus, ami kiütéssel, hasmenéssel később lázzal, majd szájnyálkahártyán megjelenő hólyaggal jár. Persze lehet, hogy meleg kiütés, kívánom, hogy csak az legyen.
2014. júl. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!