Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Beoltatjátok a gyerekeiteket...

Beoltatjátok a gyerekeiteket a covid19 elleni vakcinával?

Figyelt kérdés

2021. jan. 4. 10:04
A kérdező szavazást indított:
Igen, minél előbb, mert krónikus betegsége van, és féltem.
Nem, mert krónikus betegsége van, és féltem.
Igen, de várok még.
Nem, semmiféleképpen.
Nem tudom.
Egyéb, válaszban kifejtem.
83 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
18 alatt nem oltanak vele, de ne zavarjon.
2021. jan. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Jelenleg nincs még olyan vakcina, amit gyerekeknek lehet adni. Az egyiket lehet 16 éves kortól, a többit csak felnőtteknek. Szóval mindenképp várni kell még jó darabig.
2021. jan. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
Be, amennyiben sikerül rábeszélni. 17 éves, úgyhogy őt már lehet.
2021. jan. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

Nem oltatnám be ha lenne ilyen. De nincs ilyen oltás gyerekeknek.

Ráadásul ők nem veszélyeztetettek.

2021. jan. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
Nem hat, 4, ők csak terjesztik. Az meg ugye kit érdekel????
2021. jan. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Ha lehetne se. Mi már átestünk rajta egyébként. Ha kötelező lenne se...
2021. jan. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
A tesztelést sem kezdték el egyenlőre gyerekeken, úgyhogy nagyon sokat kell várni gyereknek való vakcinára, minimum 1 év, de inkább több. Az nagyon helyzetfüggö, hogy beadatnám-e, nálunk van nagyon súlyos beteg itthon, ha ő megkapja az oltást, akkor már nem feltétlen kell gyereknek is beadni, illetve ha visszaszorul a járvány, akkor sem lesz már indokolt szerintem. Ha a helyzet indokolja, akkor be fogom adatni.
2021. jan. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
Én azon elmélkedtem, hogy valszeg oltás kell majd ahhoz, hogy utazhasson az ember. De ha a gyerekeket nem lehet oltani, akkor őket nem vihetem külföldre...? Kb ez az egy, ami miatt beoltatnám őket amúgy.
2021. jan. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%

5ös válaszolónak:

Igen, terjesztik. Én amellett állok, hogy nem oltatnám be a fiam, viszont nem is viszem fölöslegesen magammal mindenhova, pont azért, hogy véletlenül se adja át valakinek ha hordozó lenne. Egyedül vásárolok, egyedül megyek bankba meg hasonlók. Szerencsére megtehetem. :/ És én jobban tudok vigyázni a higiéniára egy Tescozás előtt után, mintha jönne velem a mindent megtapogató 4 évesem - pl én le szoktam törölni magam után a bevásárlókocsi tolókarját - így másokra nézve is biztonságosabbnak érzem ezt.

2021. jan. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%

9!

Értem. Tehát a gyerek nem jár majd iskolaba/óvodába, semmilyen közösségbe. Szuper.

2021. jan. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!