Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 5 éves gennyes fog gyulladás...

Tündi0212 kérdése:

5 éves gennyes fog gyulladás gyógyulása?

Figyelt kérdés

Tegnap az orvos kifurta az also fogát az inyén genny jött tett a fogába valamit azt mondta hogy ez majd kiesik jövőhét csütörtökön menjük és meglátja hogy betömi vagy sem.Ez meg benne maradt neki.

Ma felhivtam hogy fáj neki és írt neki augmentin tablettát de azóta is jön a genny az ínyen .

Volt valakinek gyermeke igy mennyi idő hogy lemegy a gyulladás?

Ez normalis így még most??


2021. jan. 15. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Szia. Az én kisfiamnak volt többször is, az nem baj, ha kifolyik a genny, sőt az a jó. Nurofent 2 napig adtam neki,utána már nem fájlalta és antibiotikumot az előírt 7 napig, szépen el is múlt a gyulladás pár nap alatt. Viszont azt nem értem miért akarja betömni, hiszen a foga elhalt, és tisztogatni kellene minden este.
2021. jan. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azg mondta ha lemegy a gyulladas betömi.

De most aggodom mivel tablettát irt augmentint nem szirupot 20kg csak.

Jo akkor még normális ha fajdogál neki es jön a genny

2021. jan. 15. 22:01
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Vidd el ugyeletre mert vermergezese is lehet, a gyulladas tovabb haladhat
2021. jan. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Normális, de én elvinném egy másik fogorvoshoz. Ha betömi, akkor újra és újra be fog gyulladni.
2021. jan. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Illetve, akkor lehetne betömni, ha gyökérkezeli előtte a fogat, de tejfogat nagyon kevesen gyökérkezelnek.
2021. jan. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma voltunk mar nem faj neki gennyet se látok folyni kiszedte amit előzőleg beletett ujból kifurta és azt mondta nem tömi be marad igy. Figyelünk rá és fogat is mosunk persze de ha nyitva hagyta ezzel nem fog folyamatosan be fertőződni igy hogy nyitva van esetleg ha bele megy valami? Nálatok utanna volt vele gond? Most megnéztem és a a fogon látszik ugyan ugy a szuvas rész azt nem kell ilyenk kő r teljesen el távolítani onnan? Köszönöm
2021. jan. 19. 21:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!