Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mitől lehet pöttyös a babám arca?

Mitől lehet pöttyös a babám arca?

Figyelt kérdés

Kisfiam 1 hónapos, valami kiütötte a bőrét, patti szerű pöttyök vannak az arcán, nyakán és füle mögött. Tejkiütésre gondoltam, de érdekelnének tapasztalatok, és hogy mivel kezelhetném ma átmenetileg. Hétfőn szabadnapos a doktornénink, csak holnap tudom felhívni.

Anyatejes a picur, de 2 hete tejlázat kaptam, antibiotikumot szedtem rá, és kissé megcsappant a mennyiség, úgyhogy pótolnom kellett 2 vagy 3 napig tápszerrel. Nem tudom, ez közre játszhat e


2021. márc. 22. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a tejtől van. A kisfiamnak is voltak ilyenek, a védőnő mondta, hogy az anyatejtől van, teljesen normális, majd elmúlik. Most két hónapos, pár hete már nincsenek rajta.
2021. márc. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2021. márc. 22. 12:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tejkiütés az teljesen normális. Mind a két babámnak volt kb az első 2 hónapban.
2021. márc. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha az anyatejtől van, ne egyél egy darabig semmi tejfehérjét meg tojást, ki fog magától szépen tisztulni.
2021. márc. 23. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!