Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Miért oltatjátok be a gyermeke...

Miért oltatjátok be a gyermeketeket?

Figyelt kérdés
Értem, hogy ti beoltatjátok magatokat állás, utazás, szabad mozgás miatt, de a szemetek fénye, az életetek értelme a gyermeketek, őt miért nem véditek meg ettől a borzalomtól?
2021. máj. 17. 06:53
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
36%

1. Gondolom féltik.


2. Ha nincs oltva ő sem utazhat...


Mondjuk én se akartam, de mivel a haverjain közül is volt aki oltakozott, és szeretnénk utazgatni, így lehet bevállalom én is, ha nem kérnek mellé külön negatív tesztet, és nyugatival akkor...ha nem fogadják el, akkor inkább maradnék a vérvételes tesztelésnél.

2021. máj. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
58%
Pont a borzalomtol vedi meg az oltas.
2021. máj. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
70%
Ugyanazért amiért az összes többi oltást
2021. máj. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
47%
Semmiért. És magamat se.
2021. máj. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
67%
Pont ezért, ha magamat beoltatom, mert féltem magam, akkor a gyereket miért ne félteném?
2021. máj. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
65%
Épp ezért, hogy az ilyen sötétek gyerekei ne fertőzzék meg, vagy legalábbis ne küldjék kórházba a mi gyerekünket.
2021. máj. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
25%
Nem oltatom. Semmilyen oltàst nem kapott.
2021. máj. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
44%

Pont Szlávik úrral láttam egy interjút talán 2 hete, amiben lenyilatkozta, hogy a 10 éven aluli gyerekeket ne piszkálják az oltással, mert semmi értelme oltani azt a korosztályt.

Remélem így is marad?!

2021. máj. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
63%
Ha én oltatok, ő is fog. Ha én nem oltatok, ő sem fog. Ez nem így logikus?
2021. máj. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
69%

Én ezt nem értem. A korona szövődményeitől nem félsz, az nem borzalmas, de az oltás mellékhatásaitól igen? Apósom elkapta a kovidot, miután meggyógyult, folyadék keletkezett a tüdejében, szedhette jó sokáig az antibiotikumot. Barátnőm elkapta a kovidot, már fél éve érzi áldásos hatását, azóta is rosszul érzi magát. Mi a garancia rá, hogy a te gyereked nem jár hasonlóan, vagy rosszabbul, ha elkapja a vírust? Semmi. Se a vírus, se az oltás hosszútávú következményei nem ismertek, de ha már ilyen fejlett az orvostudomány, inkább választom a vakcinát, mint egy esetleges kórházi látogatást a lányomnak.

Ha azt mondják, megkaphatja a gyerekem, meg fogja kapni, ahogy az összes többi oltást is.

2021. máj. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!