Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Köhögésre melyik jobb? Sinupre...

Köhögésre melyik jobb? Sinuprent vagy Lándzsás utifű?

Figyelt kérdés
6 éves, nem lázas. Eddig nem folyik az orra de minimálisan köhög. Inhalálom salvus vizzel.
2021. szept. 16. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Egy kanál méz. Nálam mindig beválik.
2021. szept. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A Sinupret köptető, csak jobban fog köhögni tőle. Lándzsás útifű úgy oldja a hurutot, hogy nem ingerel feleslegesen, én azt szoktam adni.
2021. szept. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sinupretet nem használtunk még eddig, de nálunk ha náthás a fiam és köhög, akkor az a "menetrend", hogy reggel-este 1-1 bögre mézes tea, amibe citromlé helyett egy kis aszkorbinsavat (C-vitamin) teszek; délelőtt és délután kap 1-1 tasak ACC 100-at a hurutra, és közvetlenül lefekvés előtt, miután megitta az esti teáját, kap lándzsás útifű szirupot. Csodát persze nem kell várni, de neki így érezhetően lerövidül az orrfolyós-köhögős időszak, és kevésbé is köhög éjjel.
2021. szept. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik se er semmi :( sinupret rosszabb. Nekunk talan a tea es mez kanallal ami valamit er. Esetleg hagymatea. Ezek a veny nelkul kaphato edes szirupok semmire se jok :(
2021. szept. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!