Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek az Ambroxol...

Mi a véleményetek az Ambroxol szirupról? Aki használta, meg volt vele elégedve? Hurutos v. száraz köhögésre vol-e jobb?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ambroxolban olyan anyag van ami vizet visz a váladékba ezáltal az folyosabb lesz és könnyebb felköhögni. Inkább hurutos köhögésre ajánlott. Ez egy "klasszikus" váladékoldó. Még nem használtam, de állítólg nem rossz. Én mostanába a dr Theiss lándzsás utifű szirupot használom és azzal nagyon meg vagyok elégedve. Remélem segítettem.
2010. jan. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ambroxol-t használtunk, hogy felszakadjon. Az a lényeg, hogy a letapadt váladék, felszakadjon, tehát köhögni fog tőle, de ez a lényeg. Estére, hogy aludni is tudjon szegényem adjál neki Robitussin köhögéscsillapítót. Teljen el 4 óra a kettő között. Mi Ambroxol helyett mostanában Fluimucil-t szoktunk használni, a dokink is jobban támogatja. A 12 kg-os gyerekemnek 3 x 1/2 csomaggal. Íztelen, így szörppel adom.

Itt van az ambroxol szirup betegtájékoztatója:

[link]

2010. jan. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A Fluimucil-t is meg akartam kérdezni.Ezek szerint az meg az ACC-hez hasonló. Mi meg Prospant használtunk eddig, de már valami mást is ki akarok próbálni.
2010. jan. 13. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!