Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Bevált gyógyszer,praktika,stb...?

Bevált gyógyszer,praktika,stb...?

Figyelt kérdés
Nálatok mi vált be,hogy ne legyen a gyerek minden 2.Héten beteg? 1 éves gyerekről van szó. Jó múltkor 3 hétig szenvedtünk orrfolyás,hurutos köhögéssel és lázzal.. 1 hét szünet volt aztán megint orrfolyas,hurutos köhögés,láz most nincs de immár megint 2 hete megy Ez. Esetleg valami amitől gyorsabban gyógyulna? Nektek mi válik be ilyenkor ? Valami vitamin esetleg amit kaphat már?
2021. okt. 21. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok friss levegő, akkor is, ha rossz idő van. Zöldség, gyümölcs minden nap, kiszellőztetett lakás. Vitaminkészítményekből bármelyik, korban neki való jó.
2021. okt. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1 vagyok még annyi, hogy ne legyen túl meleg a lakás, elég a 22 fok. Éjjel se öltöztesd túl, alváshoz eleg 18-19 fok.
2021. okt. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%

Sajnos ez akkor oldódna meg, ha minden "csak az orra folyik" gyereket otthon tartanának a szülők.. :( Nem csak bölcsiben-oviban, hanem a játszótérre se menjenek, amíg fertőznek.

Nálunk erősek a gyerekek, de amíg vannak olyanok, akik betegen járnak közösségbe, addig az erős immunrendszerű gyerek is elkapja...

Az én fiam idén kibírt másfél hónapot egyhuzamban az oviban, szeptembertől adtuk neki a mézzel kevert propoliszt. Méhésztől vettük, nem boltból. Viszont ez csak 3 éves kor után adható..

Amikor korábban vitaminokat kapott (emelt C és D vitamin alapú gumicukrok vagy mezei C és D vitamin), az sosem oldott meg hosszú egészséges időszakot... Ráadásul mintha a gumicukrosok is 2 éves kortól valók? Nem emlékszem.

Amit tenni tudsz szerintem, az egyedül a C és D vitamin cseppek (Cebion és Eurovit vagy más cseppes D vitamin) és a sok levegő, sok folyadék, gyümölcs, zöldség. Ha nagyon köhög, akkor a hideg inhalátor is jól jöhet, az lerövidíti a felszakadás idejét, gyorsabban tisztul vele. A fiam a kruppja miatt kapott ilyet, de mondták, hogy egyszerű köhögős náthánál is csodát tesz. Használjuk is. Sima Salvus vízzel szokás használni.

2021. okt. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%

3as vagyok.

Illetve még fontos az is, hogy sűrűn legyen ágynemű, pizsama mosva, a haja is, esetleg még a játékok is ha még a szájába veszi, hogy minél kevesebb esély legyen a kiköhögött betegséggel találkoznia.

2021. okt. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!