Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mit tennél, ha gyerekek...

Mit tennél, ha gyerekek számára kötelezővé tennék a koronavírus elleni vakcinát?

Figyelt kérdés

2021. nov. 20. 11:00
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
19%
Te sem adtál olyat, ami nem kamu oldalról van. 😂
2021. nov. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
31%
Amennyiben a technológia ugyanaz lenne, mint az összes többi gyerekoltásnál (értsd, 2. generációs technológia, ami vírusfehérjét tartalmaz), és megfelelő számú és minőségű kísérlet igazolná a hosszútávú biztonságosságát és előnyeit, egy szavam sem lenne.
2021. nov. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
38%

Nem véletlenül tiltakoznak világszerte.

Én tömeges tüntetésről és tiltakozásról nem hallottam más oltással kapcsolatban. Mindig voltak oltásellenes emberek, de nem mozgatott meg tömegeket. Még az orvosok között sincs egyetértés. Nem véletlenül.

Nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél. 😉

2021. nov. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
57%
12, az fda oldala kamu? A bbc-jé kamu? Ott megtalálod, hogy végleges engedéllyel rendelkezik.
2021. nov. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem az ember tud saját maga dönteni hogy kell-e az oltás vagy nem! Én sem oltatom be magam mert kitudja mi van benne.... Két rokonom is az oltás miatt lett beteg... 10 millió emberből 6 millió az oltás miatt beteg szóval az oltás egy kalap... A másik dolog meg hogy a az oltott embert hogyan veszélyeztetném ha ő VÉDVE van??? és fordítva is az oltatlan hogyan veszélyezteti az oltott VÉDETT embert??? Ebből a két mondatból is látszik hogy az oltás egy kalap... A maszk is miért kell az oltott embernek ha ELMÉLETILEG AZ OLTÁS VÉD??? Itt nem nagy vírus van hanem néppusztítás a vakcinával amiben a covid is közre játszik...
2021. nov. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
29%
Kell a faxomnak!Nemhogy a gyereket mérgezzem vele fujjj
2021. nov. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
55%

"10 millió emberből 6 millió az oltás miatt beteg"


Miért lenne beteg? Milyen alapon?


"az oltott embert hogyan veszélyeztetném ha ő VÉDVE van?"


1, Az oltás csak egy eleme a védelemnek.

2, a magyar adatokat elhallgatják ugyan, de az összes nemzetközi adat szerint az oltatlanok terhelik le főként, ezért az oltott más betegség esetén se jut ellátáshoz. Ezért "fél".

2021. nov. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
40%
Felőlem mindenki viheti önként a vágóhídra a gyerekét, amíg nem teszik kötelezővé. Fiatalokra egyáltalán nem veszélyes a covid, viszont a pfizertől lehet például szívizomgyulladásuk.
2021. nov. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
51%
19, igen, lehet. Kb. 1000-szer kisebb eséllyel, mint az algopyrintől vagy a nagyon népszerű flamborintől. Hűha.
2021. nov. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
55%
#20 Ha ez igaz lenne, nem kezdték volna el megmagyarázni a hírportálok, hogy a fiatalkori infarktus és szívbajok normálisak. Mondom, nem érdekel, ki mit lő magába, csak engem hagyjon ki.
2021. nov. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!