Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mit tennél, ha gyerekek...

Mit tennél, ha gyerekek számára kötelezővé tennék a koronavírus elleni vakcinát?

Figyelt kérdés

2021. nov. 20. 11:00
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
30%
Ha lehetne választani és nem csak a pfizert, akkor gondolkodnék el, hogy beadatom-e. Szerencsére csak addig oltanak vele, amíg le nem jár nemsoká, ezért is nyomtatják ennyire. Addig meg imádkozom, H ne legyen kötelező
2021. nov. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
62%
Ma pont a Pfizert hypolják a hírportálok, hogy 100%-os hatékonyságű a tizenévesek körében. Mondjuk pont a fiatal fiúkra/férfiakra jelentette a legnagyobb veszélyt a szívproblémákkal, de gondolom a jövő hetekben leközölnek pár cikket, hogy normális a szúró mellkas, akár 14 évesen is.
2021. nov. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
55%
Hálisten már nem sokáig lesz.
2021. nov. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
42%
Szereznék papírt neki, hogy nem oltható.
2021. nov. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
54%

Miért kellene a gyerekeket beoltatni,mikor rájuk nem veszélyes a vírus.

A mutáció is az oltások miatt alakult ki.Külföldre is csak oltási papírral lehet menni egy ideje,akkor a D variáns,hogy került az országba.Persze,hogy az oltottak hozták be.

2021. nov. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
62%

Aszonta Béla bácsi hogy nem lesz itt 4.hullám :D

Azt is mondtak hogy ennyi oltott után már 2022-ben nem lesz covid aham

Azt is mondtak hogy aki oltott az golyó álló mellényt visel XD

Azt is hogy demokrácia van és nem lehet kötelező felnőtt embereknek az oltás

Aztán most mi van??Aki nincs beoltva a gyerekek közül azt hazaküldik ha van covidos oltott az osztályban hiába negatív neki oltatlanul a tesztje de a covidos ha nincs szarul az maradhat nyugodtan:D

Nem értik utána a birkák hogy miért terjed a kórság😜

2021. nov. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
48%

"Külföldre is csak oltási papírral lehet menni egy ideje,akkor a D variáns,hogy került az országba.Persze,hogy az oltottak hozták be."


Hol élsz te? Egész nyáron, ősszel lehetett menni és most is lehet 1-2 ország kivételével szabadon bárhova. Nem kellett oltási papír, se pcr, október közepéig "zöld" volt az ország. Visszafele se ellenőrzött senki senkit. Szárazföldön nulla ellenőrzés volt a határokon, repülővel pedig elvétve, hiába írták elő papíron. Bárki behozhatta.

2021. nov. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
59%
Én be vagyok oltva, a gyerek nincs, nem is tervezem. De ha kötelezővé tennék, akkor elvinném beoltatni.
2021. nov. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
75%

Én nem merem, ahogy végül magamat se. A férjemet beoltották. 28 éves egészséges, a családba semmilyen betegség nincs. Mindenki makk egészséges náluk, és a családjában az átlag életkor 90 felett van. A déd mamája túl élte a nagymamáját.

De amikor megkapta az oltást, egy napra rá már nem érezte jól magát, azt hittük szimpla mellékhatás, kidől egy kicsit. Hát nem, egyeletlen szívveréssel kezdődött, majd az eddig tökéletes pulzusa a 2x-e lett. A mai napig ezzel szenvedünk. És a statisztikába mi csak egy apró porszem vagyunk, de nekünk mostantól ez van. Én is jelentkeztem oltásra, de terhes is vagyok, így ami a férjemmel történt, azután én nem merek elmenni. És a környezetünkben sokan oltakoztak, és egy ismerősünknek lett hasonló baja, mindenki más jól van. De neki és a férjemnek is szörnyű. Ezek után a gyerekeimnek se merem beadatni, mert félek, hogy mi pont abba a kicsi százalékba fogunk bele esni. Pedig először nem gondoltam rá, mivel tényleg semmilyen betegségünk nincsen, és a családba se volt.

2021. nov. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
49%
Én beoltatom, ahogy engedélyezik. Én is be vagyok oltva, háromszor is, semmi bajom nem lett tőle és a covidot sem kaptam el, mikor közeli rokon fertőzött volt.
2021. dec. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!