Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Köhögésre melyik gyógyszer a...

Köhögésre melyik gyógyszer a legjobb?2és fél évesnek

Figyelt kérdés
Hurutosan köhög,habár néha száraznak is hallom.Ambroxolt adok neki tegnap óta.Nem lázas,jó a kedve,étvágya nem folyik az orra csak ez a köhögés.Arra gondoktam megpróbálkozok az Acc-vel,de nem lesz baja,hogy hirtelen váltok más gyógyszerre?Azt veszem észre,hogy többet köhög a gyógyszer miatt.
2021. nov. 28. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Nyugodtan próbáld neki adni ,nem lesz baja. Ajánlom még a Sinupret
2021. nov. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1 vagyok. Ezektől mindig többet köhög.. ez a lényege. Így szakad fel neki
2021. nov. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az ambroxol köptető, az a lényege hogy köhögjön tőle a gyerek, szakadjon fel ami lerakódott a tüdejében... napközben köptető, este sinecod, ami köhögéscsillapító, már ha köhög este is és ráébred mondjuk.. de talán ez vényköteles is, és egyeztetnék a háziorvossal is, hogy mit adjak adhatok neki..
2021. nov. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Legjobb, ha megmutatod a gyermekorvosotoknak.

Egyetlen itt válaszolóig nem hallatszik el a köhögése, ezért minden konkrét gyógyszer-ajánlat sarlatánság.

2021. nov. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sinuprettet az Ambroxol hellyett adjam?Holnap felhívom a gyerekorvost is.Köszönöm a segítséget.
2021. nov. 28. 13:09
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó az Ambroxol, mi bajod van vele?
2021. nov. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó az Ambroxol, nekünk bevált. Nem vény köteles amúgy.
2021. nov. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle rossz szándék nélkül mondom, hogy mielőtt elkezdesz alkalmazni egy gyógyszert magadtól nem ártana utána jàrni, hogy mit vársz tőle, mire adod? Az Ambroxol ugyanúgy, mint az ACC is köptető, tehát többet fog tőle köhögni, ez a célja, hogy felszakadjon a vàladék és kiköhögje. Teljesen felesleges váltani. Délutàn 4 után ne adj neki, mert akkor éjszaka is intenzíven köhögni fog, Sinecodot meg pláne ne adj mellé önkényesen -csakis akkor, ha az orvos úgy ítéli-, mert akkor a feloldott nyák éjszaka pang a tüdejében és felülfertőződhet.
2021. nov. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem adtam neki dél óta Ambroxolt,de szegénykém nagyon köhög,már száraznak hallom.Szellőztetünk,van itthon köhögésre kúp,azt is adtam neki,de semmi.Holnap reggel hívom a dokiját.
2021. nov. 28. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!