Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Oltás után fülgyulladás?

Oltás után fülgyulladás?

Figyelt kérdés

Hétfőn kaptam meg a harmadik oltásomat (két Astra után Pfizer). Az első két oltás egyáltalán nem viselt meg, még csak fáradtságérzetem sem volt utána, szóval felkészültem, hogy a harmadik ki fog ütni. A beadás után fáradt voltam és picit émelygett a gyomrom, viszont szerda hajnalra iszonyatosan elkezdett fájni minkét fülem. Volt itthon fülcsepp, ami a baloldalit rendbe hozta, de a jobboldalin semmit sem segített. Két nap szenvedés után elmentem fül-orr-gégészhez, aki megállapította, hogy egyik dobhártyám sem ép (a bal oldalit a "fénylő" kifejezéssel, a jobboldali "fellazult" szóval jellemezte) és hallásvizsgálatra küldött el.

Más is tapasztalt ilyet oltás után? A doki szerint összefügghet, de ő sem tudja biztosra.



2021. nov. 28. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
68%
Nem oltástól van. Már oltás előtt is bújkált benned a gyuszi, és most jött elő. Semmi köze az oltáshoz.
2021. nov. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gyik123 válasza:
11%

Igen, lehet az oltástól. Rengeteg külföldi oldalon említik. Ha nem beszélsz angolul, akkor a google fordítót használd, szöveg másolása, beillesztés funkcióval.


[link]



“Ear problems after Astrazeneca, Pfizer & Moderna Covid vaccines

Ear and hearing disorders are not considered among the main side effects of Covid-19 vaccines, indeed they are considered very rare, however it is not impossible that they can occur.

On July 1, 2021, the latest Coronavirus (Covid-19) vaccine adverse reactions report was released by the Medicines and Healthcare Products Regulatory Agency. In this report, any side effects affecting the ears following the Covid-19 vaccine are reported as "Ear disorders". Out of a total of 77.4 million doses administered as of June, 30 2021, 12228 side effects related to ear disorders were reported. The detected side effects are divided as follows:

• Vaxzevria (Astrazeneca): 8810 cases

• Comirnaty (Pfizer-BioNTech): 3193 cases

• Moderna: 225 cases

Let's see specifically which ear disorders are more likely to occur.”

2021. dec. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!