Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Megkaphatja így a 2 hónapos...

Megkaphatja így a 2 hónapos oltást?

Figyelt kérdés
6 éves lányom ma délután többször hányt, fájt a hasa. Már jobban van valamivel. Gondolom az iskolában kapott el egy jó kis hányós vírust.. Holnap kellene megkapnia a 2 hós oltást a babám, kell erről szólnom az orvosnak. A babám amúgy jól van egyelőre, de azért izgulok. Ti szoktatok szólni a tesó betegségéről?
2021. dec. 15. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szóljál,az nem kerül semmibe,aztán a doki majd dönt.
2021. dec. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minden oltás előtt megvizsgálja a doktornő, ha beteg, nem adja be az oltást

Testvér betegségéről én nem szoktam szólni, sokszor el sem kapja a kicsi

2021. dec. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Egyszer adattam be betegen neki,soha többet. Mindenképp szólj a dokinak. Nem baj ha csúszik kicsit
2021. dec. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 vagyok. Úgy értettem, hogy tesó volt beteg,benne pedig lappangott amit nem vett észre doki.
2021. dec. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!Végül megkapta az oltásokat,hát remélem minden rendben lesz. A lányom szerencsére jól van, nem volt se hasmenés se láz.
2021. dec. 16. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!