Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ma voltunk 2honapos oltáson...

Ma voltunk 2honapos oltáson 37,8as hőemelkedésnél adjak neki kúpot?

Figyelt kérdés
2020. márc. 31. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Ebből már levontad a felet?Úgy ennyi?
2020. márc. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen úgy
2020. márc. 31. 22:51
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Majd 39 fok fölött ha láthatóan rosszul van.
2020. márc. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2020. márc. 31. 23:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekünk mindig azt ajánlotta a doki hogy oltás estéjén lefekvés előtt adjunk be egy kúpot ( kivéve azoknál az oltásoknál amik késöbb hatnak de azokat nem mostanában kapja) szóval én biztos adtam volna neki egy fél kúpot főleg hogy hőemelkedése is van
2020. ápr. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#1vagyok.Már késő a válaszom,de én éjszakára tuti adtam volna be,mert éjjel fentebb mehet.
2020. ápr. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mivel még kicsi, a fájdalom miatt is egy fél kúpot ajánlott a doki, hőemelkedés nélkül. Mi az első 3 havi oltásnál adtunk amikor már csak 1 et kapott a combjába akkor nem is volt olyan megviselt így már nem kapott. Amikor beteg volt akkor majdnem 39 foknál kapott egyet de ott már nagyon rossz kedélyü volt.
2020. ápr. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%

Nem értem miért kell nyomatni a kúpot megelőzésképpen. Ezek eléggé terhelik a májat és sokszor felesleges mert nincs is láz....


Az én lányomnak sosem volt még hőemelkedés sem,igy nem is adtam, főleg nem előre...

2020. ápr. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolso okoska.Örülj neki!Semmi baja nem lesz a májának ennytől.Nem napi szinten adja neki!
2020. ápr. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8-as valaszolonak egy kis olvasmany:

[link]


Egyebkent a kupok a legjobb gyogyszerformak, mert elkerulik a tapcsatornat!

Puszi

2020. ápr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!