Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 20-40 közötti Anyukàk,van...

20-40 közötti Anyukàk,van valamilyen betegségetek? Van olyan, ami a szülések utàn jött ki? Kort is írjatok légyszi.

Figyelt kérdés
2022. jan. 14. 16:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

IR volt már a terhesség előtt is, a terhesség alatt volt GDM, aztán most visszaállt a "normál" állapotra. Más nincs és nem is volt, ez abszolút jól kezelhető diétával és testmozgással, a terhesség alatt is ez volt a megoldás.


29 vagyok, 27 évesen szültem.

2022. jan. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kiderült, hogy Leiden mutációm van. Terhesség alatt szúrni kellett magam vérhigítóval.


Illetve begyulladt a Sarkantyúm.

2022. jan. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Tavaly nyáron tök véletlenül fedeztek fel két pajzsmirigy göböt nyaki uh során. Semmilyen tünetet nem okoznak, a pajzsmirigy hormonjaim tökéletesek, a göbök jóindulatúak, úgyhogy nincs velük teendő. Viszont kiderült, hogy hiperinzulinémiás vagyok, ennek sincs tünete némi hajhulláson kívül. Még nagyon enyhe, diétával visszafordítható, most kezdem el. Azt nem tudom, hogy bármelyiknek köze volt-e a terhességhez, az utóbbi bő fél évben fedezték fel.

Terhesen magas vérnyomásos voltam mindkét gyerekemmel, de visszaállt utána a vérnyomásom szerencsére.

33 éves vagyok, 27 és 30 évesen szültem.

2022. jan. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
36 vagyok, 4 gyerekem van, egy pici kötényhasat leszámítva nem hagytak nyomot a testemben. 😊
2022. jan. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A második terhesség, vagy az első szülés aktiválhatta a pajzsmirigy alulműködésem. Azóta is kísér.
2022. jan. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!