Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A védőoltásokra lennék kíváncs...

A védőoltásokra lennék kíváncsi. Valóban okoznak autizmust? Akinek autista a gyermeke ők/ti mit mondtok? Mitől lehet? Oltás? Genetika? Csak kíváncsi vagyok. Minden oltás előtt van bennem egy para, de akkor is lenne, ha nem adatnám be.

Figyelt kérdés

máj. 26. 21:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
🤦‍♀️🤦‍♀️
máj. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
67%
Napi autizmusrol szóló kérdés...K**** unalmas. Miért vállal gyereket, aki ilyen szinten retteg, hogy valami baja lesz? Egészséges félsz mindenkiben van sok mindentől, de ez ne haragudj, nem normális...bármi mástól is retteghetnel, pl hogy a gyereked lebénul valami hétköznapi baleset miatt, vagy amikor nem figyelsz, megrázza az áram, vagy bármi..miért éppen az autizmus??
máj. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Itt most én kérdeztem. Ha ennyire “unalmas” a kérdés, nem kell rá válaszolni. Nem muszáj milndenáron mindenhova be írni. Neked ez a mániád ezek szerint. Valakinek meg az autizmustól való félelem. Kérem olyanok válaszoljanak akik ismernek érintettet. Valóban kíváncsi lennék. Köszönöm.
máj. 26. 21:28
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Vagy autista valaki, vagy nem. Az nem környezeti hatásoktól alakul ki.....
máj. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
97%
Az autizmus már születéskor a génekben van. Nem szerzett "betegség". Nekem a fiam auti, eszembe sem jutott, hogy ne kapjon védőoltásokat.
máj. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
20%
Olvasd el Dr. Emeran Mayer: A bél-agy kapcsolat című könyvét. Igaz nem a védőoltásokról szól, de a béllel összefüggésben vannak az ilyen tipusú betegségek (az erre érzékenyekre tekintettel nevezzük állapotnak), az autizmus is. Én sem gondolnám, hogy a védőoltások miatt nőtt meg ugrásszerűen az autisták száma (elképesztő számok), viszont csak a diagnisztika fejlődésére, és/vagy csak a genetikára sem lehet ezt fogni. Az utóbbi legfeljebb a hajlamot adja.
máj. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
92%
Olvastam a múltkor,hogy az autisztikussàgot màr az ókori görögök is körülírtàk.
máj. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem okoznak autizmust.
máj. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
21%
Az enyém nincs oltva, és auti. (Nem Magyarországon élünk) Az autizmushoz kell öröklött hajlam, ès van akinek kell valami, ami beindìtja. Lehet oltàs, làzas betegsèg, esetleg szennyezèsnek (vegyszer, mikroműanyag) kitettsèg. Akinek felszìvòdàsi zavara, vagy ètelallergiája van, annak ronthat a tünetein, ha bizonyos ételeket eszik.
máj. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%

Egyedül a 15 hónapos oltást vádolták autizmust okozóként, azt is tévesen, millió cikk cáfolta.

De tegyük fel, igaz: lányom jóval a 15 hónapos oltása előtt fura volt, semmi se változott az oltással. Autista volt előtte is, azóta is.

máj. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!